Kylesa live in athens. 25/04/2010 @ Μουσική Σκηνή Σφεντόνα

Παρτε το!

http://www.myspace.com/kylesa

Σε μαγαζί όπως τους ταιριάζει πιστεύω

Γάμησε!verenate μυρίζομαι, 20αρικο, 8α τα κάνουμε όλα πουτάνα!said and DONE!

Μια σλατζομπαντα ακουω ολη κι ολη κι ερχεται.Δε με χαλασε:p

Κρίμα που δεν τους έφεραν μαζί με Clutch, θα γινόταν πανικός.

Να ελπίζουμε για Θεσσαλονίκη?

κενό υπάρχει. διόλου απίθανο

θελουμε θελουμε θελουμε Σαλονικα…ακουτε κυριοι διοργανωται;;

Λετε η myga να ξεπερασει και τον Ξηγα;;; :stuck_out_tongue:

Άμα είναι όντως η venerate ας ελπίσουμε να τους φέρει στο 8ball τουλάχιστον, όπως με τους mono.

yeah.Έχω κωλοχαρεί τώρα, γιατί δε τους είδα το καλοκαίρι, αλλά κυρίως γιατί έτσι τους φαντασιώνομουν από την πρώτη στιγμή.Σε κλειστό χώρο.yeah

As darkness cloaks the sun I seem the only one

Επιτέλους, επιτέλους, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα του δούμε όπως πρέπει!!! Στο Rockwave είχα πάει μόνο για αυτούς και φυσικά δεν τους ευχαριστήθηκα καθόλου, τέτοια ώρα που βγήκαν και με τόσο αδιάφορο κόσμο που είχε…

Αλλά τώρα… Ε, ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ω κουφαλίτσες! Δε σας χάλασε! Kylesa σε κλειστό χώρο! Τους είχα δει κι εγώ πριν τα Χριστούγεννα και ήταν εξαιρετικοί! Βασικά, δεν είχα ιδέα τι έπαιζαν και κατάφεραν να με πορώσουν κι έτσι!

hint: Έχουν και ωραίες μπλούζες στο merchandise

Θα μου επιτρέψετε να γκρινιάξω λιγάκι,ίσως το μετανοιώσω μετά,αλλα τώρα πρέπει να το πω (γράψω) κάπου!
Άντεξα με τους Bolt Thrower,δεν μίλησα.Ανακοινώνονται Slayer και στην προοπτική να είναι όλο το πακέτο,δαγκώνω τα χείλη,αλλα βλέπω κι αυτό σήμερα…ε…γαμώ το στρατό σας γαμώ:-s:cry:

Eλπιζω να εχουν το ελαχιστο μυαλο ωστε να συμπεριλαβουν αρκετα απο το πρωτο:)

Γιατί μου το κάνετε αυτό ρε γαμώτο! Γιατί ανακοινώνετε τις καλύτερες συναυλίες από τη στιγμή που αποφάσισα να φύγω από Αθήνα! Και πέφτει και Κυριακή! :x

Βλέποντάς τους στο Rockwave πιστεύω ότι σε κλειστό χώρο θα σπείρουν!
Θα προσπαθήσω να έρθω!

Ωραία νέα, έχω ακούσει το Static Tensions και μου άρεσε αρκετά! Με τι συνεχίζω;

Επίσης, πώς είναι η Μύγα από χωρητικότητα και ήχο; Γενικά είναι καταλληλός χώρος για συναυλίες;

Σχεδόν συνονόματε, αφού ξεκίνησες με το τελευταίο τους, πάρτα ανάποδα:
Time Will Fuse Its Worth (2006)
To Walk A Middle Course (2005)
Kylesa (2002)

Την ίδια απορία με το χώρο έχω κι εγώ.

και γαμω τα νεα !!!

oh my god i love the repetition…!!

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000

ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΕΜΕΙΣ.