Kylie live at Terravibe

“Ποιός τρέχει μέχει εκεί θα πούνε?” :yes:

Πάλι κανας Αρναούτογλου θα πάει για να έχει το ρεπορταζ για την εκπομπή του την επομένη…

πολυ σωστος.- :wink:

H Kylie τελη 80’s γαμαουσε συμπαντα γι’αυτο που εκανε.Τωρα μονο η κωλαθρα της αξιζει!
Πηρα ηδη ενα 100αρι για εμενα και αλλα 7 για τους φιλους μου :roll:

Ρε παααααααααααααααααααααααααλι?

didi αε ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω…παντως για σπασιμο λεει να παμε και να μπουμε τζαμπα με κανα ντου:lol: :lol:

να ρωτήσω κάτι σχετικά με το Terravibe διότι δεν έχω ξαναπάει.Γιατι η τιμή των 100 ευρώ είναι στα πλάγια της σκηνής ενώ η τιμή των 70 είναι σε καλύτερη θέση?(μπροστά στη σκηνη).Αξίζει δηλαδή που πλήρωσα 100 ευρώ αντί να πάρω το εισιτήριο των 70?

Όχι[-X

popin GR !

και φωτο απο POP-ους…

να ταν τπτ γιου του - να ταν καμία μπιγιονσε-μπριζολέ, να δώσοθμε 100 και διακό… εδώ κιςς θα σκασουμε 1000 + 550 οπότε αυτοί εινια φτήνια…

αλλά η καίλι ? τα τελευταία 2 είναι μαύρο χαίλι… κατι κονφαίντ και 2-3 απο εδω απο εκεί τα παλέβει αλλά πάντα ήταν η ποπ-μούσα του χιτακίου…

ΙΝΧΣ, ας έφερνε… τσάμπα θα ήταν και κάτι μπορεί να μαζευανε … !
και πάμελα ρότα, για σαπόρτ στριπτίζ… όλα τα $$$ !

ι γκοού το καίλι νότ -
δεν φοράει βραχιολάκι καμπάλα,
ο βραχμαπούτρας είναι αναδρομός,
θα βγώ γυμνός να πάιξω μπάλα…
ζιγκουάλα, ζιγκουάαααλαα…

Ρε μιλα ελληνικά γμτ .Δεν καταλαβαίνω τι λες . Σαν τους Tool και συ .:frowning:

Χαχα γαμάει ρε. :lol3:

Τι αλλο θα ποσταρεις για να μας δειξεις οτι εισαι φραγκατος αντρας???
Ρε μπας και ψαχνεις για γκομενα???:-k

Καταλαβα το 70% απαυτα που εγραψε ο καριας:!:

Θα γουσταρα να παω για το σοου και τα παλια της αν ειχε λιγο χαμηλοτερη τιμη βρε αδερφε αλλα στην εποχη που πεφτει μαλλον θα μου φαει τα λεφτα το ροκγουεηβ. Κριμας.

Εγω παλι καταλαβα το 100% :!:

Μαλλον πρεπει να ανησυχω:!:

ORAIA! MPOREIS NA MOY PEIS TI SHMAINEI BRAXMAPOYSTRAS POY ME EXEI FAEI H AGONIA?

Se apla Ellhnika parakalo 8)

Ναι. Θα μαζεύανε τα σκουπίδια

:lol3: :lol3: :lol3: :bow: :bow2: :bow: :bow2:

Ζωγραφισε παλι ο Καργιας με το πληκτρολογιο του…

Tade efi braxmapoustra…

Eτσι μπραβο. Ας αρχησουν οι κωλομασονοι της Ντιντι να ασχολουνται με πραγματακια που τους ταιριαζουν καλυτερα και ας αφησουν τη Metal/Rock σκηνη ησυχη μπας και δουμε καμια συναυλια αξιοπρεπως! Τι? Ποιος θα φερνει μεγαλες μπαντες αν σταματησει να ασχολειται η Ντιντι? I don’t give a fuck mate! Απο το να ερχονται μεγαλες μπαντες και να μην μπορω να τις δω λογω των προϋποθεσεων αλλα και των τιμων που θετει η συγκεκριμενη κωλοεταιρια (πχ Metallica) προτιμω να ξερω πως δεν ερχονται καθολου. Με χαλαει πολυ λιγοτερο…
Αντε σας ευχομαι να ανοιξετε και σκυλαδικο “Pista Vibe” στην παραλιακη για να ασχοληθειτε ακομα περισσοτερο με αυτα που πραγματικα γουσταρετε. Αλλωστε το συγκεκριμενο κοινο θα μπορει να ανταποκριθει πολυ καλυτερα απο εμας στις τιμες των εισιτηριων που θετετε και ετσι θα μεγιστοποιησετε και τα κερδη σας που τοσο πολυ αγαπατε (στον ταφο σας να τα παρετε).

Α, και επισης συμφωνω και γω παρα πολυ με ChrisP:

Γιατι η Ντιντι κανει θαυματα φιλε μου! Tυφλα να’χει ο Jesus!! Οταν τους γνωρισεις καλυτερα θα τους αγαπησεις…τοσο πολυ που θα θελεις να τους γ@μ*&#%:ς!!!

Karja for president…Τελος…:lol:

Αν ήταν μεσα δεκαετιας 90 θα πήγαινα χαλαρά…Sorry Kylie…

δενμπορω να το καταλαβω…επειδη φερνουν την kylie δηλαδη τους βριζουμε?και τους metallica και τους maiden γιατι τους φερανε?για την ψυχη της μανας τους??για τα λεφτα βεβαια!!!