Kylie live at Terravibe

Aπό το ποπ και Ροκ!

Stop the press! Kylie in Greece!

Το αγαπημένο κορίτσι της pop, έρχεται στην Ελλάδα! Αρκεί μια στιγμή, μια βραδιά της ¶νοιξης και το πιο λαμπρό αστέρι του κόσμου θα φωτίσει το Terra Vibe. H νέα παγκόσμια περιοδεία της Kylie θα κάνει μια και μοναδική στάση στην Ελλάδα τον Μάιο! Πέμπτη 22 Μαίου 2008!!

INCREDIBLE NEWS !!!

H Di Di Music – Big Star Promotion υποδέχεται το απόλυτο pop icon, την «θεά» Kylie, σε ένα show που θα μείνει αξέχαστο και θα σας κόψει την ανάσα! Είναι η πρώτη φορά που η εκθαμβωτική star επισκέπτεται την χώρα μας και η ανταπόκριση του κοινού θα είναι θεαματική …

Από την εποχή της πρώτης μεγάλης της επιτυχίας πού ήταν το Loco-Motion και στην διαδρομή μεγάλων hits όπως τα I Should Be So Lucky ,Confide in Me, Spinning Around, Can’t Get You out of My Head, In Your Eyes, I Believe in You και το πρόσφατο 2 Ηearts, η βασανιστικά σαγηνευτική βασίλισσα του στυλ, έχει μια ξεχωριστή θέση στις καρδιές εκατομμυρίων fans σε όλο τον κόσμο.

Η “Kylie X 2008” όπως τιτλοφορείται η περιοδεία της Kylie, ξεκινά την Ευρωπαϊκή διαδρομή της στο Παρίσι στις 6 Μαΐου. Ανάμεσα στις πόλεις που θα επισκεφθεί είναι και οι: Στουτγάρδη, Πράγα, Βιέννη, Βουδαπέστη, Μόναχο, Αμβούργο, Κοπεγχάγη, Οσλο, Στοκχόλμη, Ελσίνκι, Βερολίνο, Μπέλφαστ, Γλασκόβη, Μάντσεστερ και Λονδίνο στο περίφημο O2 Arena.

Η Αυστραλιανή λιλιπούτεια Super Star, που ήδη ανακοίνωσε την Αθηναϊκή βραδιά στο επίσημο site της www.kylie.com, χαρακτήρισε το show που θα παρουσιάσει στις συναυλίες της το 2008,“Νέο, απολαυστικό και καινοτόμο”.

Αναφερόμενη στην περιοδεία της τόνισε :
« Η eclectic γκάμα ήχων του “X” μας βοήθησε να εξερευνήσουμε νέα μονοπάτια και να δημιουργήσουμε ένα show που θα είναι μια καινούργια και ενθουσιώδης εμπειρία τόσο για το κοινό όσο και για μένα. Μετά από δύο φανταστικές περιοδείες, το “X” είναι μια ματιά στο μέλλον, που σίγουρα όμως στο set list θα περιλαμβάνει και παλιότερα αγαπημένα μου κομμάτια. Δεν βλέπω την ώρα να μοιραστώ την εμπειρία μαζί σας !»

Κι εμείς αγαπημένη Kylie !!! See you soon !

Η προπώληση των εισιτηρίων για την πιο όμορφη βραδιά της ¶νοιξης ξεκινά την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου. Τα εισιτήρια για τις συναυλίες της εξαντλούνται με ταχύτητα αστραπής σε όλο τον κόσμο , για αυτό ας δώσουμε αμέσως τις πληροφορίες …

Τιμές εισιτηρίων στη διάρκεια της προπώλησης :
Pl1 100 euro Oρθίων, ειδική περιοχή αμφιθεατρικά αριστερά και δεξιά της σκηνής
Pl2 70 euro Oρθίων, ειδική περιοχή μπροστά από τη σκηνή (pitch A)
Pl3 50 euro , Ορθίων γενική είσοδος

Σημεία Προπώλησης:
ΤΙCKET HOUSE Αθήνα Πανεπιστημίου 42 210 3608366
ΤΙCKET HOUSE Θεσσαλονίκη Μητροπόλεως 102, 2310 264880
Online sales: www.ticketpro.gr

OK! Εγώ λέω να πάρω το κατοστάρι! Όχι τίποτα άλλο, αλλά μου περίσεψαν κάποια χρήματα απο τον καφέ…

:smiley:

Χοχο, για να δουμε τι λαο θα μαζεψει. Η μηπως θα ακυρωθει και αυτο οπως η J.Lo.?

αντε μετα το rockwave … σειρα εχει το popwave :wink:
για τα λεφτα τα κανεις ολα
για τα λεφτα με αγαπας
μα θα ρθει καποτε η ωρα
που τα αρχιδια μου θα φας …didi

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Eγω θα παρω 100αρι!

Kylie @ Terravibe??? What a venue for a pop show…! #-o

Συμβολικό είναι μωρέ το ποσό… Μη νομίζετε.

Πάντως να ήταν καμμια Βριτνεϊ-Θεα να πεις θα παω να χτυπηθώ, να πορωθώ ρε παιδί μου… :lol:
Τωρα με τον ντενεκέ την Καιλι χεσε μεσα.

Δεν πάω. Εληξε.

Ποπ συναυλία στο Tera Vibe…:-k :-k :-k

Ντάξ όποιος πάει θα είναι πολύ κοροϊδο,σορυ κιόλας…[-X

Σου πιάνουν τον κώλο και τους λές κι ευχαριστώ…:?

Ρε λέτε να δούμε και καναν Πάνο Κιάμο στο Tera Vibe???:-k #-o

Λίγα για τη Britney :lightsabre:

Πάντως τα διαχωριστικά δεν φαίνεται να τα βγάζουν…[-X

Pop είναι και οι Duran Duran και πριν δύο χρόνια είχε γίνει της τρελής στο Terra Vibe (15.000 λαό εύκολα)!!!
Όπως και να έχει, η μικρή Αυστραλέζα είναι τεράστιο όνομα της Pop μουσικής και καλά κάνουν και τη φέρνουν γιατί υπάρχει πολύς κόσμος που γουστάρει. Καμία συναυλία δεν είναι ντροπή (πέραν των Hip Hop / RnB).
Πιστεύω πως θα έχει πάρα πολύ κόσμο, θα το δείτε!
Από περιέργεια και επειδή ξέρω ότι θα έχει πλάκα, δεν το αποκλείω καθόλου να πάω!

φλωρεεεε!!! :har:

του Mustaine?
Εμένα πάντως μoυ αρέσει η Kylie! (ναι ρε, δεν ντρέπομαι!!!)

Έχει ωραίω πωπώ βασικά :roll:

Μιά χαρά είναι η Kylie! Το μοναδικό πιπίνι στον κόσμο, ετών 40 (που λέει κι ένας γνωστός μου) και δεν σας αρέσει κιόλας!!! Θα το γεμίσει το Terra χαλαρότατα!

(Αν κάνει βέβαια ακόμα ψύχρα τότε, θα γίνει παγωτό ξυλάκι…αλλά αυτό είναι άλλο θέμα!)

εχει πωπο ΠΩΠΩ!

http://www.youtube.com/watch?v=jRMe5H9WKpM :wink:

βασικα εμφανισιακα ειναι απιστευτη!!!
τοση ομορφια σε ενα τοσο μικρο σωμα
και επιπλεον υστερα απο οτι περασε δειχνει ακομα κουκλα.μπραβο της!

Ε βεβαια ρε, θα εχει τετοιο moshpit που τα διαχωριστικα ειναι απαραιτητα για την ασφαλεια του κοινου…

Μικρη σχεση το κοινο της Kylie με των Duran Duran. Οση σχεση εχει και η μουσικη τους. Εγω ειμαι σκεπτικος γιατι το pop κοινο στην Ελλαδα κατα βαση ακουει σκυλοποπ γιατι την μουρη την πουλας στις πιστες και οχι σε συναυλιες. Αγαπαει τη μουσικη που ακουει ελαχιστα διοτι την ακουει απο “υποχρεωση”. Γι αυτο και δυσκολα θα δωσει 50 η 70 ευρω και θα τρεχει μεσοβδομαδα στη Μαλακασα…

Αν θα είναι σε ανάλογες πόζες θα το σκεφτώ.