Kylie live at Terravibe

Eπαιξε και το step back in time μηπως?

Ναι :metal:

Αυτο το κομματι το εχω σε κασετα( σε μια συλλογή του Jeronimo groovy παραγωγής 1989) και ειναι ΥΜΝΟΣ…

cozy ή όποιος άλλος ήταν άμα βρει πουθενά κανείς φώτος να ποστάρει…:wink:

ειχε κοσμο οντως.

Έχω να πω ότι το απόλαυσα!!!Φοβερή παραγωγή,σκηνικά, χορογραφία,μπαλέτο μια θεά-super Kylie, που έβαζε κάτω 20σάρες. Πολύ sexy (χωρίς να πουλήσει μπούτι),φανταστική performer,εντυπωσιακή και πράγμα που δεν το περίμενα να σας πω την αλήθεια σε αυτό το βαθμό, καλή φωνή.
Μία ώριμη, εντελώς διαφορετική Kylie.
Μείον - Δεν είπε το confide in me (απορώ ακόμα γιατί)!!!

Κόσμος 10,000 με 15,000 - δεν περίμενα τόσο πολύ.
Φανταστικό κοινό, την αποθέωσαν, την τρέλαναν και την έκαναν ουσιαστικά να κλάψει την κοπέλα από την συγκίνηση.
Η ίδια το ευχαριστήθηκε πάρα πολύ!!!Έλιωσε κυριολεκτικά!!!

Για εμένα δεν με ενδιαφέρει αν αντιπροσωπεύει το ελαφρύ pop, απέδειξε ότι είναι επαγγελματίας, φοβερή showoman και κυρίως τέτοιοι καλλιτέχνες είναι ακομπλεξάριστοι (για του λόγου το αληθές, πριν ξεκινήσει η συναυλία έπαιζε Madonna, και αυτό δείχνει το level τους σε σχέση με τους μεγάλους STARS τους δικούς μας!!! Μην πω καμιά βαριά κουβέντα!!!)

H NET έδειξε πλάνα!!:smiley: Πήραμε μια γεύση. Ελπίζω να ξανάρθει γαμώτο. Βέβαια δεν είχε 20000 όπως οι Kiss:p

Βλέπω ότι μερικοί δεν πήγαν KISS και πήγαν Kylie, παρόλο που αυτοαποκαλούνται ροκάδες…ενδιαφέρον. 8) 8)

γιατί λογοδοτούν στους “open minded” και δε το ξέραμε?

Εριστικός…
Δεν τους κατηγόρησα. Κι εγώ ήθελα να πάω Kylie και τσάκισε τελευταία στιγμή.
Απλά, όταν κάποιοι λένε γουστάρω γουστάρω γουστάρω KISS, δεν πάνε…αλλά πάνε στην Kylie μου κάνει “κάπως”.

Αν αναφέρεσαι σε μένα δεν πήγα στη Kylie. Λες να μη πήγαινα KISS για να δω Kylie ρε? :εμοτ που σταυροκοπιέται:

καθόλου εριστικός. Αυτή είναι η δουλειά μου. Μπαίνεις σε ένα τόπικ για να προκαλέσεις όσους πήγαν και καθότι αυτό δε το επιτρέπω πουθενά (ούτε στο τόπικ των Kiss που ποστάρουν οι “ροκάδες”), δε θα το επιτρέψω και εδώ.

Για την ιστορία, η φράση "παρόλο που αυτοαποκαλούνται ροκάδες…ενδιαφέρον. " είναι επίσης εριστική… Αν οι χρήστες δε θέλετε οι mods να είμαστε εριστικοί μαζί σας, τότε να μην είστε και εσείς…

Ο διάλογος (μαζί με το πρώτο σου ποστ το εριστικό) θα διαγραφεί… Ας μην επαναληφθεί trolling…