Kyuss (χωρις Homme) Lives!

AMSTERDAM

!!!

Τιποτα δεν σε κανει πορνη οσο η φτωχεια(και η πρεζα αλλα εδω δεν εχουμε πρεζα στην εξισωση)

Δε γαμιεται.

χεχεχεχε χε χε χε χε… χεχε.

Χεητερς γκο homme.

πφ…

edit
Μαλακια εγραψα πριν διαβασω οτι λειπει ο Homme:p

[B]And I want to know
Did you all enjoy the show?[/B]

[B]ΣΩΣΤΟ REUNION ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ
[/B]

την περιμέναμε αυτήν την είδηση.το μόνο που βασικά δεν ήταν σίγουρο, είναι η παρουσία ή όχι του homme.τελικά χωρίς homme, αλλά δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα να συμμετείχε κι αυτός, μιας και είναι και οι qotsa στη μέση.εμένα ακόμα και έτσι, δε με χαλάνε τόσο.σαφώς και με το κλασικό line-up θα ήταν ονειρικά, αλλά και πάλι οι kyuss είναι.και εννοείται πως αν περάσουν και από ελλάδα θα είμαι στην πρώτη σειρά.κάντε τα κουμάντα σας λοιπόν promoters…

ρε δε τα λέμε έτσι αυτά. γράψτε κάτι στον τίτλο, μια παρένθεση, κάτι. ταράχτηκε όλο μας το είναι -.-

edit/ α)αργεί να βγει και η ρημαδοφωτογραφία :Ρ
β) Reeder>Oliveri.

[SIZE=“5”]Ρε γαμωτ!$%%^&$#$%@!!!

Στα διάλα! [/SIZE]

[B][SIZE=“4”][U]Μην[/U] βάζετε τέτοιους τίτλους !!![/SIZE][/B] :x

Θα πάθουμε καμιά ζημιά…

edit: και ναι Reeder>Oliveri καλά τα λέει η Wretch

Πανικος,αυτα ειναι νεα αλλα ρε γαμωτη μου τον Bruno Fevery(Garcia plays Kyuss)???
Ακου Bruno παιζεις στους Kyuss [SPOILER][/SPOILER]

Μαζι σας για Reeder


Ενσταση:

[SPOILER]
Reeder>>>>>>>>>>>>Oliveri[/SPOILER]

εγώ πάντως, ως fan των mondo generator (και φυσικά και των qotsa), αλλά και ως κλασικός hipster (:p), να πω πως scott reeder = nick oliveri.

ναι βασικα επρεπε να μην το ποσταρω στο τοπικ της μπαντας και σας αναψω αλλα ξαναλεμε δεν ειναι ριγιουνιον! απλα ειναι ουσιαστικα ενα γκαρσια πλευ καιουςς με μπιορκ στα τυμπανα και ολιβερι στο μπασο! καμια σχεση με κανονικη ριγιουνιον αλλωστε πως θα ταν χωρις χομμε!
Υ.Γ. ριντερ ισον ολιβερι για μενα η θεση του μπασου ειναι το λιγοτερο που μ απασχολει…:stuck_out_tongue:

ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΡΙΓΙΟΥΝΙΟΝ ΡΕ!
βρειτε ενα ονομα γαματο, καθιστε γραψτε μια δισκαρα που ξερετε πως να το κανετε καλα, και βγειτε και στη γυρα για λαηβ…αυτο…ο Homme ετσι κι αλλιως δεν θελει με τιποτα ριγιουνιον και καλα κανει

ρε σοβαρα τωρα … ειστε ηλιθιοι ? Τι Γκαρσια plays Kyuss, τη μπαλευετε ? KYUSS ειναι ρε , χωρις ομ . ε στα παπαρια μας , σφαγη θα ειναι . Ας αραξει ο αλλος να παιζει στο MTV. Πλακωσανε οι ελιτισται ολοι να ουμε.

Χεητερς γκο Homme ειπαμε.
Οσοι γουσταρουμε θα παμε.

Μου κανετε και ανισωσεις μεταξυ μπασιστων.

κυριολεκτικα μου κοπηκεηαναπνοη μεχρι να δω πως δεν ειναι ο homme

μην τα κανετε αυτα ρε, θα μεινουμε στον τοπο

ας αλλαξει καποιος μοντ τιτλο μην εχουμε τιποτα σοβαροτερα θεματα υγειας απο δω και μετα…