Lacuna Coil

Σιγα μην ειναι και Fronto Baggins ρε ποζερακι … Σε κολλησε ο γερος και αρχισες να κανεις και εσυ λαθη με φαινεται…[/quote]

Α ρε Σαλονικα…[/quote]

:oops: :oops: :oops: :blush:

Σιγα μην ειναι και Fronto Baggins ρε ποζερακι … Σε κολλησε ο γερος και αρχισες να κανεις και εσυ λαθη με φαινεται…[/quote]

Α ρε Σαλονικα…[/quote]

:oops: :oops: :oops: :-$[/quote]

:-# :-# :-# :-# :-#

Σιγα μην ειναι και Fronto Baggins ρε ποζερακι … Σε κολλησε ο γερος και αρχισες να κανεις και εσυ λαθη με φαινεται…[/quote]

Α ρε Σαλονικα…[/quote]

:oops: :oops: :oops: :-$[/quote]

:-# :-# :-# :-# :-#[/quote]

:-k :-k :-k :-k :-k

Σιγα μην ειναι και Fronto Baggins ρε ποζερακι … Σε κολλησε ο γερος και αρχισες να κανεις και εσυ λαθη με φαινεται…[/quote]

Kαλά να πάθεις ρε!!! Πήγες να μου την πεις κι έκανες μπούρδα!!! Σε τιμώρησε ο Θεός!!! Χαχαχα!!!

Κάποια στιγμή θα μάθω κι εγώ να κάνω το quote… Πάλι με χρόνια με καιρούς…

To Comalies ήταν το πρώτο συγκεντρωμένο τους άλμπουμ κατ’εμέ! Τα υπόλοιπα δεν ήταν τόσο ολοκληρωμένα! Σε καμία περίπτωση όμως δε μιλάμε για εύπεπτα τραγούδια, αντιθέτως 3-4 από αυτά σου μένουν στο μυαλό. Αν και η εμφάνιση της Scabbia είναι αυτή που μένει πιο πολύ :stuck_out_tongue: Αυτό όμως που μ’άρεσε περισσότερο είναι ότι σε αντίθεση με τους nightwish που έβγαλαν ένα εμπορικό άλμπουμ σχεδόν copy paste του προηγούμενου, οι Lacuna Coil εμφανίζονται διαφορετικοί! Πολύ διαφορετικοί θα έλεγα :twisted: (δεν θέλω να κάνω σύγκριση nigthwish vs lacuna coil)

Το σχόλιο για τους HIM το θέωρω λίγο άκυρο. Κοινό της Βανδή αγόρασε ένα σωρό εισιτήρια στη συναυλία των nightwish…Σημαίνει κάτι αυτό?

…Kυκλοφόρησε το καινούργιο τους album?? 8O :?: :stuck_out_tongue:

hm.
vandenplas - christ 0 - wish you were here emtaksy 2:20 kai 2:30.
lacuva coil sto refrain tou our truth.

kamia omoiothta ??? to christ 0, exei hxografhthei prwto… oeer !
tyxaio. ?

yeap! και είναι αρκετά καλό αν και “αμερικανίζει” αισθητά. ίσως ένα κλικ πιο κάτω απο το comalies. τα αξίζει τα λεφτά του πιστεύω.

Ωραίο αλμπουμάκι είναι.
Ακούγεται ευχάριστα δηλαδή.

sth genoba sfazoun arnia - kai sto capri criaria kai sths christinas to namou - sfazontai etairies :stuck_out_tongue: san fwnh ok einai san gkomena - kanonika - konth megalo kefali exei - xwris make up moiazei me g ethnikhs servitora - pou htan !

Δηλαδή εσύ άκουσες το VANDEN PLAS και βρήκες ομοιότητα με το Our truth… Με DREAM THEATER βρήκες καμία;;; Γιατί είναι copy - paste όλο το άλμπουμ… Σιγά μην έκατσαν τώρα να ακούσουν οι LACUNA COIL τους VANDEN PLAS για να γράψουν το single τους… Ρε γμτ… Τι λες μωρέ και θα μας πάρουν με τις ντομάτες; Αφού και τα δύο γκρουπ ήταν στο στούντιο την ίδια περίοδο… Είχαν βάλει πράκτωρες;;; Μιλάς μόνο για να μιλήσεις και να προκαλέσεις… Λες και δεν ξέρεις πώς γίνεται η δουλειά… Τί είναι αυτό το πράγμα ρε παιδί μου… Άποψη για όλα…

Ό,τι να ναι. Χαχαχαχα.