Ladies Night καθε Παρασκευη στο Τιθορα!

Αααα δεν ξερω αλλα πρεπει σταντε να το ξερετε οτι καθε Παρασκευη οι γυναικες στο Τιθορα παιρνουν αλλο ενα ποτο τζαμπε! Και γινονται τυφλα και κουνιουνται μεχρι πρωιας!:smiley:

Μουσικη: Ολα τα ειδη Rock. (αργα βαζει παντως πιο γαμω κομματια)
DJ: DJ Hippo (οχι το γνωστο σοκολατοσνακ της Κιντερ)

:vibrate:

Έχω πετύχει παρόμοια φάση σε ένα μαγαζί πίσω απο το 8ball στην Σαλονίκη.
Αν ισχύει και τώρα, ας ενημερώσει κάποιος που γνωρίζει (+όνομα), μπας και βγούμε καμιά τσάρκα μόνοι :p.

κανονισα ηδη αλλαγη φυλου στην ταιλανδη.:stuck_out_tongue:

Για να μην μπαινεις σε τοσο κοπο, υπαρχει ενα μαγαζι που εχει bachelor nights με γκομενες, τζαμπα ποτα και ετσι αλλα δεν θυμαμαι πως λεγεται…και δεν παιζει ροκιες ομως!:-k

περα απο την πλακα τις περισσοτερες φορες δεν παλευονται ladies/bachelor nights.
σκανε ολοι οι “πενασμενοι” εκει και η κατασταση ειναι εκνευριστικη.τεσπα.:slight_smile:

Indeed αλλα ευτυχως στο Τιθορα δεν ειναι ετσι!! Οι περισσοτεροι ειναι στανταρ ατομα που πανε! Και απλα τυχανει τις Παρασκευες να παιρνουν αλλο ενα ποτο οι γυναικες…τπτ φοβερο…τεσπα! Ελα να δεις κ εσυ με τα ματια σου!:stuck_out_tongue:

ειδικα για τις κοπελες πρεπει να ηταν πολυ εκνευριστικο.
εχω χρονια να παω τιθορα.εχω βολευτει με ενα bar/pub κοντα στο
σπιτι μου.που εχει πολυ καλη μπυρα,darts και παιζει rock/hard rock
απο παλαιοτερες δεκαετιες.εχει το πλεονεκτημα των χαμηλων τιμων
και του εξαιρετικου περιβαλλοντος.επισης ειναι διπλα στον ηλεκτρικο
σταση πευκακια.
ελπιζω να επιτρεπεται το λινκ http://www.egalite.gr/ check!

Mαστα!
Δεν ήξερα ότι είσαι τιθορίτισσα μικρή Αρέλδια… :stuck_out_tongue:

Iσχύει. Κι εγώ νόμιζα ότι θα είναι όπως τα λέει ο Elrond, αλλά τελικά η αναλογία στην Τιθόρα παραμένει στα ίδια επίπεδα με πριν.

Ειχα ΠΑΡΑ πολυ καιρο να παω και πηγα με κατι φιλες μου την Παρασκευη και πεθανα στα σφυνακια!:lol:
Και μικρο ειναι το ματι σου! :smiley:

Ειναι κλασσικα τα ατομα που πανε…γενικα ειμαστε και μια φαμιλι ολοι του ειδους ετσι…νομιζω…
Ελροντ, θα το επισκεφτω το μαγαζι το σκ!

@areldia:nice!hope you like it!:wink:

Mε τιμαει που περισσοτερο εχω σκασει Τιθωρα Παρασκευη παρα πχ Σαββατο? #-o(Για κατω μιλαμε παντα) Κι εχω κι ενα κολλητο που με ωρες ωρες με κατηγορει ως “γυναικωτο”:stuck_out_tongue:

@Ελροντ: Ο δεσμος ειναι ανενεργος.

και πως να ειναι ενεργος red rum αφου εχω γραψει μαλακια?
it’s egalite not egaltite…#-o

Τελικα δεν θα μπορεσω αυτο το σκ…τρακαρα! Κλαψ!

@Red Rum: Κατι θα ξερει παραπανω ο κολλητος! Μουχαχα!:smiley:

φακ.μεγαλη ζημια?hope not.
ειναι πολυ ευκολο και με τραινο/λεωφορειο παντως.
check!

2000 ευρο μεσα στο νερο! Και ο τυπας που με στουκαρε την εκανε με ελαφρα…:frowning:
Ε θα ψησω την παρεα μου να κουβαληθουμε!:stuck_out_tongue:

μαδερφακιν μπασταρντ.μακαρι να του καει το μοτερ στη μεση του πουθενα και να μην εχει μπαταρια στο κινητο.

…και να υπαρχουν κρυμμενα γυρο του τα τερατα απο το Μidnight Meat Train…

μ’αρεσει ο ο τροπος που σκεφτεσαι!
by the way εξαιρετικο διηγημα!

Και μενα μ’αρεσει ο τροπος που σκεφτομαι!:lol::stuck_out_tongue:

Παλι σπαμ κανωωωωωω θα φαω μπαν καμια ωρα!! χεχε!!

Λοιπον την Παρασκευη θα βρισκομαι κατα 99.9% στο Τιθορα ακομα μια φορα και Σαββατο κατα 90% στο μαγαζι που μου ειπες! ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΤΥΦΛΑ!!! (Μια μερα ειχαμε χαλασει 400 ευρο σε σφηνακια 4 ατομα)