Lady Gaga

Προφανώς και ήταν η Μαντόνα η οποία λόγω τρελού επιχειρηματικού μυαλού εξακολουθεί κ έχει τρελη δημοτικότητα μέχρι κ σήμερα…

Το θέμα όμως για τη μουσική βιομηχανία της pop είναι να βρεθεί νέα Μαντόνα (γιατί να βρούν νέο Michael Jackson έχουν μάλλον εγκαταλείψει τις προσπάθειες… :p)

Mα καλά είστε χαζοί ασχολείστε με την lady gaga?
Εδώ έχουμε την απόλυτη Ελληνίδα star με όνομα Άννα Γούλα
και ασχολείστε με μια φλωρό γκόμενα που την έχει κάτι…

Απόλαυστε λίγο Άννα Γούλα

ΓΑΜΑΕΙ η Lady Gaga.

Σιγά μην ήταν κύριος πριν ρε παιδιά.

Επίσης γαμάει και είναι γαμάτη. Και φωνάρα. Ακούστε κανα λαηβ της.

Με αρέζει πολύ.

Ξέχασες να πεις πόσο γαμάει όμως…

στην κυριολεξια γαμαει λεμε!:stuck_out_tongue:

θεμα μαρκετινγκ πιστευω πωσ ειναι ολα αυτα που λεγονται.κανα 2 τραγοθδακια τησ ειναι καλα.τωρα η παει να δειξει ποσο ηλιθιο ειναι το συστημα στο οποιο κινειται κ κατα συνεπεια τουσ κοροιδευει ολουσ η απλα ειναι κ αυτη το ιδιο ψωναρα.οπως και να εχει το θεμα πολυ κακο για το τιποτα. αν δεν πουλουσε τοση τρελα η μουσικη της δεν θα εκανε τετοιο μπαμ.μουσικα ασ πουμε την μπερδευω με αυτο εδω:


ειμαι η μονη?

Ρε η Lady Gaga λέμε είναι respect :slight_smile: Πάρτε και κομματάκια για να ροκάρετε :metal::metal:
Paparazzi
Bad Romance
Telephone
Poker Face
Love Game

Βάλτε και poll να ψηφίζουμε καλύτερο τραγούδι :stuck_out_tongue:

Εχει ωραία κομματάκια και εχει καταφερει να σχηματισει ντορο γυρω απο το ονομα της πλην όμως σε 5 χρονια (και πολλά λεω) δεν θα την θυμάται κανείς…

To Paparazzi χωνείιι. Μου θυμίζει την πενθήμερη όποτε το ακούω. Επίσης το Just Dance είναι ωραίο. Τα υπόλοιπα χιτάκια της (Poker Face κλπ) τα θεωρώ ηλίθια.

χωρις να την υπερασπιζομαι

θα χε ενδιαφερον να μπορουσαμε να βλεπαμε τι λεγανε οι ροκαδες της εποχης για την μαντονα στα πρωτα της χρονια

γιατι ρε γαμωτο
ειμαστε σε ενα ροκ/μεταλ φορουμ
και κριτικαρουμε μια ποπ τραγουδιστρια
που εχει καταφερει οτι εχει καταφερει
σε οποιο επιπεδο ειναι αυτο - σε σχεση παντα με τη σημερινη μουσικη βιομηχανια
οντας ασχημη και οχι μουναρα, εχει βρει τον τροπο της για να πουλησει (αραγε η μαντονα δεν ειχε αναλογες μεθοδους???χαρακτηριστικο το οτι εγραφε με σπρευ το ονομα της στους τοιχους , για να το συνηθιζει ο κοσμος!!!)

οπωτε
ας κουλαρουμε λιγο
και ας ασχοληθουμε με θεματα πιο κοντα στα γουστα μας

δεν ξέρω αν είσαι η μόνη, αλλά είσαι κουφή

http://www.youtube.com/watch?v=_7HvURBhMGE

Lady Gaga - Speechless (live)

Α αυτό έχει μπει. Οκ.

http://www.youtube.com/watch?v=KvcM1MSkWVs

^Παπαράτσι λίβε

Όσο για το πέος που είχε/έχει, ρε μαλάκες ναι, εδώ ο Όζι έτρωγε ζωντανές νυχτερίδες.

Ναι, αλλά οι νυχτερίδες είναι νόστιμες :stuck_out_tongue:

Aχ, έλεος είναι για μπουνιές… [-X Αλλά οκ θα γουστάρει οπότε τζάμπα κόπος… :lol: :stuck_out_tongue: Πείτε για την Kesha αυτή είναι όμορφη τουλάχιστον!

για την Kesha τι να πουμε??

δεν υπαρχει και τιποτα να πεις

ενα ομορφο κοριτσακι
μια δηθεν προσωπικοτητα carefree διαθεσης και slut wannabe προοπτικης
ενας popdance δισκος με κανα 2χιτακια
τελος

True!

ξερναω οταν την βλεπω

ο la la! ποια αυτη(kesha) που τα εχει με τον Αλιαγα?

για πες.

αν λεμε για την ιδια παιδουλα ετσι ακουσα…ναι νεο ‘‘καυτο’’ ειδυλειο(μπλιαξ) …
Moreover,
Σε πρόσφατη συνέντευξή της στο περιοδικό «Advocate» αποκάλυψε ότι είναι «τεράστια θαυμάστρια» των τραβεστί και αποκάλυψε ότι αυτοί είναι που της δίδαξαν κάποια βασικά πράγματα για τη θηλυκότητα! «Δεν μπορώ να χορέψω με ψηλοτάκουνα και δεν είμαι και τόσο θηλυκή. Όταν βλέπω αυτούς τους άντρες να χορεύουν με τακούνια και να διασκεδάζουν τόσο με τόνους μακιγιάζ επάνω τους, αμέσως σκέφτομαι ότι θέλω να γίνω καλύτερη γυναίκα» δήλωσε χαρακτηριστικά.
αυτα ειναι…