Lake of Tears

Και γω ρε συ!!! Βλεπω πως εχει ποσταρει τελευταιος ο Angmar και λεω αυτα ειναι, κατι θα ανακοινωθηκε!!8O #-o

Μετα εφαγα την ηττα… Ρε μην τα κανετε αυτα, θα παθουμε τιποτα…:frowning:

Φιλε Παοκτζη, παντα τον Daniel Brennare ειχαν στα φωνητικα αλλα αρχισες απο λαθος αλμπουμ!:lol: Ακου πρωτα τα Crimson Cosmos και Forever Autumn και μετα το Headstones και πες μου. Το πρωτο τους, Greater Art, ειναι αρκετα διαφορετικο απο τα επομενα αφου η φωνη του Daniel ψιλομπρουταλιζει και ο ηχος τους ειναι αρκετα πιο “ακατεργαστος”. Αν δεν σ’αρεσουν εχεις δικαιωμα να μην ξαναποσταρεις στο φορουμ!!!:twisted:

Σορρυ ρε μαγκες,εκανα search και βγηκε αυτο το θεμα.Δεν εγραφε τιποτα για συναυλιες στον τιτλο και αποτι καταλαβα ο thorgal ειχε ανοιξει το θρεντ με αφορμη τις συναυλιες οχι τις συναυλιες.Τεσπα σορρυ.Υπαρχει κατι στα groups and artists?

Οκ φιλε,θα τα ψαξω και θα σε πω.Οπως σε ειπα μαρεσαν παρα πολυ οι κιθαρες τους,στα φωνητικα με χαλασαν.Τεσπα θα επανερθω σε μερικες βδομαδες

???:-s :-s :-s ???

Τεσπα, στα Groups and Artists δεν ξερω αν υπαρχει κατι αλλα δεν νομιζω αφου εγω δεν εχω ανοιξει κατι γι’αυτους εκει!!!:lol: :lol: :lol:

Το διαβασα στα γρηγορα ρε,και νομισα οτι εφτιαξες το θρεντ αυτο στο groups and artists με αφορμη τις συναυλιες.Και επειδη δεν ειχες βαλει και καμια ημερομηνια στον τιτλο,ετσι καταλαβα(και φυσικα καταλαβα λαθος).

Χεχ. Οκ ρε σιγα no prob. Μηπως θα ηταν καλυτερο να πεσει ενα lock για να μη μπερδευτουν κι αλλοι;:-k

Πώ ρε πούστη.
Λόκ λόκ λόκ.

Αυτή είναι ποιότητα φίλε μου:D

Ρε παιδια,μη τα κανετε αυτα…

Και χάρηκα για τοσο πολυ προς στιγμήν…

Γιατι δν τους έχω ακουσει ποτε live…

Και είναι απο τα αγαπημενα συγκροτηματα μου
[CENTER]
-----------------[/CENTER]

Ναι, αν ο καθένας όμως γράφει για να πει “Προς στιγμήν χάρηκα” τότε το topic θα παραμείνει στην κορυφή…:lol:
Λοκ λοιπόν. Αν θέλετε να πείτε κάτι για το συγκρότημα, υπάρχουν οι αντίστοιχες κατηγορίες :wink:

epic bump, ετοιμάζουν νέο δίσκο

4 Likes