Lamb of God - Resolution

[B][SIZE=“5”]HOLY MOTHER OF JESUS FUCKING CHRIST[/SIZE][/B] 8O8O8O

Μαλάκα μου εγώ δεν έχω συνέλθει από το wrath και πάνε σχεδόν τρία χρόνια.

Ακούω το νέο κομμάτι και επανέρχομαι με edit.

[B]edit[/B]. Ρε είναι θεοί.

Redneck Pt.2?:-k

απο αυτους και απο τους machine head περιμενα διαμαντια …οι machine head εσκισαν αντε και αυτοι μια απο τα ιδια και φυσικα και απο τους δυο θελω live να νιωσουμε λιγο…

:thumbup::thumbup::thumbup:
Πολυ σωστα!

http://www.metalinjection.net/tv/view/8106/lamb-of-god-ghost-walking-video

Ωραίοοο βίντεο! Καλή φάση κι αυτό με τους στίχους:D

Ωραιο το κομματι, ποτε δεν ημουν τρελος φαν των Lamb Οf God αλλα ειναι σιγουρα απο τις μεγαλυτερες μπαντες των ημερων μας. Συντομα θα ασχοληθω περαιτερω μαζι τους.

Ο ρωσος Αι-Βασιλης ηρθε λιγο νωριτερα. :wink:

πμ πμ πμ πμ πμ πμ πμ πμ πμ πμ πμ :bounce::bounce::bounce::bounce:
σε παρακαλώ πολλλλλλυυυυυυύ

Kαι προς τα εδω !

Κλασικό Lamb of God. Γαμάει! Για μένα καλύτερο απο το Wrath

και για μενα!

DESOLATION!!πω πω πω πω

Εμένα δεν μου άρεσε … Θα το λιώσω βέβαια αλλά μέχρι στιγμής νιώθω ότι οι συνθέσεις είναι ανέκφραστες και τα ρεφρεν δεν σου κολλάνε οπώς στα προηγούμενα άλμπουμ . :-k

Εκανα μια πολυ γρηγορη ακροαση και δε θελω να εκφερω αποψη ακομα… Σαν το Wrath δεν ειναι αλλα πρεπει να λιωθει σωστα!

βασικα εμενα μου θυμιζει πολυ τις παλαιοτερες δουλειες τους (burn the priest,new american gospel,as the palaces burn)
οπου και κει τα ρεφραιν δεν ηταν παντα κολλητικα

αν και το ghost walking νομιζω εχει κολλητικο ρεφραιν

μαρεσει τρελα παντως που ακουγεται πιο χυμα ο δισκος
και καθε τραγουδι εχει μεσα μια αλλαγη που ξεφευγει απο το κυριως σωμα του!!

DESOLATIOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

Kαλα και εγω με το ghost walking εχω κολησει.

Συμφωνώ και εγώ με το ότι θυμίζει τις τρεις πρώτες τους δουλειές και για μένα θυμιζεί περισσότερο το Burn the Priest . Χύμα .

Desolation και Ghost Walking μου έχουν κολήσει . Δύσκολος δίσκος από ότι φένεται θα θέλει πολλές ακροάσεις για να βγάλω γνώμη …

μια χαρά γαμάτο είναι το σιντι… ακούγεται νεράκι

μακάρι να συνεχίσει η χρονιά έτσι και καλύτερα :smiley:

μόνο σε μένα άρεσε το the undertow ? :-k

μπορεί να λέω και μα***ιες αλλά γούστα είναι αυτά. Εμένα η πρώτη ακρόαση με έπεισε άνετα για μία 2η στα καπάκια… μακάρι να κολλήσει στο ρηπιτ
και επίσης αυτό 100%

Αρχίζω και πιάνω το feeling πάντως και σιγά σιγά μου μένουν τα τραγούδια .

Undertow kαι εμένα μου αρέσει πολύ :smiley:

Μπράβο τους γιατί έκαναν δίσκο διαφορετικό σε σχέση με αυτό που περιμέναμε χωρίς να ακολουθούν την κλασική τους συνταγή . Περιμένω να βγει και σε καλύτερη ποιότητα για να το νιώσω μουσικά καλύτερα γιατι τα τύμπανα δεν ακούγονται καλά και γενικά υπάρχει ένα πνίξιμο στον ήχο … :-k