Lamb of God - Resolution

το αλμπουμ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!

Απίστευτο Insurrection

Alternate Video official

ξερει κανεις σε τι εκδοσεις θα κυκλοφορησει το αλμπουμ?το wrath ειχε βγει και σε κουτι που ειχε 2LP,CD,USB μαζι.

To Resolution πρώτο στο Billboard ! 8)

Για να είμαι ειλικρινής δεν με ενθουσίασε ο δίσκος.
Πολύ αναμάσημα παλιών riffs με εξαίρεση κάποια κομμάτια, και γενικά επαναληψιμότητα. Όχι πως περιμένω τους LOG να γίνουν progressive, αλλά δεν μου φαίνεται πως πήγαν μπροστά με αυτό το δίσκο όπως ένιωσα με το Sacrament πχ.

Ισως πρέπει να το ακούσω περισσότερο, αλλά προς το παρόν μου φαίνεται απλώς ένας αξιοπρεπής δίσκος.

το αλμπουμ σκοτωνει απλα…
η φωνη του randy εχει ξεφυγει μιλαμε ο τυπος σε σημεια σε τρελενει ακουστε το τελος του king me…
οι loG δεν πατησαν στην επιτυχια του προηγουμενου και βγαλαν ενα αλμπουμ βιαιο οσο δε παει αυτο που περιμενα απο αυτους…
εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος με την παρτη τους και τους αξιζει η πρωτη θεση που εχει αυτη τη στιγμη το αλμπουμ γτ ειναι μπανταρα…!!!

Ξερω οτι δεν ειναι το καταλληλο thread αλλα επειδη δε βρισκω το σωστο το γραφω εδω.
Γυρναγα απο τη σχολη που μολις ειχα δωσει μια 500 σελιδες υλη φυσικη(κυματικη) την οποια διαβαζα αρκετο καιρο, και δε τα πολυ πηγα καλα, ειχα ψιλοξενερωσει και λεω να ακουσω καμια μεταλια να χαλαρωσω. Το βαζω random και μπαινει desolution και ακουω τον randy να λεει all that for nothing, what a fucking waste of time. Ποσο ταυτιστηκα -οτι ακριβως σκεφτομουν χααχαχαχ :lol:
Ας το μεταφερει κανας moderator εκει που πρεπει :wink:

#-o :lol: :lol:

Eγώ σήμερα τσίμπησα το cd ! 'Επρεπε 8)

Ναι ρε το αλμπουμ ειναι πολυ καλο. Και εγω στην αρχη ελεγα για fillers κλπ αλλα τωρα, μετα απο καμποσα ακουσματα πιστευω ακριβως το αντιθετο ,οτι δεν εχει κανενα filler.:stuck_out_tongue:
Δισκαρα!

δισκαρα! χαμός στη συναυλία τους!