Lamb of God

Δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται με τον Chris Adler. Αυτό που ξέρω είναι ότι το 2018 είχε σοβαρό ατύχημα με την μοτοσυκλέτα και αυτός είναι ο λόγος που είχε αποχωρήσει από τους LoG. Από κει και πέρα δεν ξέρω τι παίζει.

Θα μάθουμε καααποια στιγμή, μέχρι τότε πολύ πολύ κρίμα :no_mouth:

Ωρε μανα μου… τα εσπασε…

3 Likes
1 Like

Μέτριο θα έλεγα

1 Like

Και μένα μέτριο μου φάνηκε χτες που το άκουσα.

Πολυ generic ναι - οχι οτι περιμενω κ πολλα απο αυτο το αλμπουμ αλλα το Sturm ειχε κατι καλα κομματια και collabs.

Generic lamb of God ναι, γενικά generic, όχι.
Και είναι σημαντικότατο που έχουν καταφέρει κάτι τέτοιο.
Το κομμάτι μου φάνηκε μια χαρά, ο νέος ντράμερ οκ, αλλά έχουμε συνηθίσει τα πιστόνια του άλλου και αυτός τα χρησιμοποιεί λιγότερο.

4 Likes

Πολυ καλο!

Εισαγωγη Sisters of Mercy - Marian :smiley:

κομματάρα!!!

2 Likes
1 Like
1 Like

Με μια πρωτη ακροαση δε με επεισε δυστυχως το αλμπουμ. Καποια κομματια μου αρεσαν, αλλα οχι κατι να με ξετρελανει. Ξεχωρησα Bloodshot Eyes, On the hook, New colossal hate - και Memento Mori !
Προς το παρον το λιγοτερο αγαπημενο μου.

Ούτε μένα με έπιασε. Θα πάρει και άλλη ευκαιρία βέβαια, αλλά μέχρι στιγμής πολύ χλιαρά πράγματα.

ε δεν μπορουμε να εχουμε overlord σε καθε δισκο :slightly_smiling_face:

Προσωπικά μου άρεσε ο νέος δίσκος, δεν ανακαλύπτουν τον τροχό, αλλά δεν περιμένω κάτι τέτοιο από τους Lamb of God εν έτει 2020, είναι ένα κλασικό γαμάτο Lamb of God album. Ξεχώρισα Resurrection Man, βαρύ και ασήκωτο.

1 Like

Μεχ. Προφανώς είναι καλός ο δίσκος, αλλά σε σύγκριση με τις κορυφές τους (και με το προηγούμενο) παίζει αρκετά κάτω για τα γούστα μου.

Από την άλλη μπάσιμο με Memento Mori και Gears και Poison Dream, κι ας μου κάθεται κάπως το πέρασμα του Jasta, και γενικά βαράει δέκα φορές καλύτερα από το σύγχρονο heavy μέσο όρο, οπότε.

3 Likes

προσθεσε και το routes :slightly_smiling_face:

1 Like