Lamb of God

ο ραντυ μπλαιθ!!! :lol::lol:

βασικα τωρα ειδα και τα αλλα ποστ του

ΧΕΒΙ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

το ashes of the wake ειναι απιστευτη δισκαρα!!!τελος!!!

τα 2 μπονους του limited edition δεν φερνουν στο μυαλο forbidden εποχης distortion???

το we die alone γαμαει απιστευτα!!!

Βασικα γελαω που σαν πρωτο Single εχουν το Set To Fail και αυτα τα συγκεκριμμενα ειναι Bonus.

νταξ’

το set to fail ομως ειναι Τσιτα γκαζι!

και αρκετα πιασαρικο!!!

το ιαπωνικο μπονους το ακουσε κανεις??

Δε το βρήκα πουθενά =(
Εγώ έχω να πω: BROKEN HANDS :smiley:

ετσι ! κ εγω σε αυτο σκαλωσα πρωτα !

το everything to nothing kai to in your words τα αγαπημενα μου…

Choke Shermon ποροτικο ριφ και το ρεφρεν σπαει κοκαλα
Set to fail το καλυτερο, πιο γρηγορο οτι πιο θρας για μενα εχουν κανει
Grace Προσκινω την εισαγωγη που ανετα γινοταν μπαλαντα
In your words Προσκινω 2 φορες

τα καλυτερα απο το αλμπουμ ενω και ολα τα αλλα γαμανε 8) :smiley:

Το αλμπουμ ειναι ονομα κ πραμα ΟΡΓΗ

δεν υπαρχει πραγματικα ολα ειναι πιο οργησμενα ,ο ηχος ο οποιος πιο καθαρος και πιο βαρης απο τα προηγουμενα …

Τι να πω ελπιζω να τους δουμε και δω μια μερα… Καντε κανα Ευχελεο, αναψτε κανα τσιγαρο ισα μ το μποι του Blythe στην παναγια την Μεταλλιοτισα !! #-o :stuck_out_tongue:

εγω σκαλωσα στα 10 πρωτα δευτερολεπτα του Constractor… τιποτε αλλο

http://www.lamb-of-god.com/tour.php

:roll::roll::roll::roll::-k

Greece? :-k :roll: … just waiting… 8)

κατι εχει ακουστει κ για την χωρα μας που λες…

enas pitsirikas mou eipe oti tha rthoun ton febrouario me sigouria…
den ksero guys…

ama erthoun tha kataskinoso ap ekso 3 meres…

by the way psinete kanas drummer gia teoia fash??

lamb of god , killswitch , as i lay kati tetia?? oxi flories…

μια τεραστια γαματη μπαντα απο αμερικη που θεριζει στο δρομο της τα παντα!!respect απλα!!!
και επιτελους ερχονται ελλαδα να ρτους δουμε…δεος!!!

και ηρθαν και περασαν και αυτοι π τους περιμεναν δεν μιλησαν!
ειναι LAMB OF GOD! (τωρα ανακαλυπτω το φορουμ :p)
δεν ειμαι ο τυπος π τους ακουει 2 η 3 η τοσα χρονια. Αλλα μερικες νυχτες να ξεκκοκαλιζω την δισκογραφια τους μ εφτασε πριν απο μερικους μηνες για να πω οτι ειμαι φαν.
σαν Burn the Priest δεν εβγαζα πολυ νοημα αλλα τρελα respect στην δουλεια.
New American Gospel - Ο δισκος βγαζει τρελα γουστα. αλλη φαση… black label 8O
As the Palaces Burn - ΤΙ ΔΙΣΚΟΣ! Εισαγωγη με τον καλυτερο Δυνατο τροπο και θρυλικοτατο τελειωμα. Τα κομματια μεσα εχουν ολα κατι να πουν. Δεν κατανταει βαρετο
Ashes of the Wake - δηλωνω οτι ειναι ο αγαπημενος μ. Ξεκκιναει παλι οπως ο προηγουμενος. Σημειονοντας οτι τα πρωτα 3 κομματια αυτων των 2 δισκων (οπως και του επομενου) ειναι κατευθειαν επιτυχιες και κορυφη. Omerta και κλεισιμο θρυλικο οπως και ο προηγουμενος δισκος.
Sacrament - Αν και δεν ξεχωρισα οσα κομματια στους δυο προηγουμενους δισκους ειναι εμφανες οτι σε αυτον τον δισκο οι τυποι βαραν στα καλυτερα τους. Ειναι στο τοπ σημειο τους και κανουν μια δισκαρα μεγατονων
Wrath - ειναι ο δισκος π δεν εχω βαλει να ακουσω οσο πολυ οσο οι υπολοιποι αλλα μπορω να πω οτι ολα τα κομματια ειναι ενας δισκος μονα τους. θα μπορουσαν να βγαζουν 10 τετοια ιδια σε εναν δισκο και να μην τα βαριεσαι με τπτ! και να εχουν υλικο να βγαζουν.
Ο Chris Adler οπως εχει αναφερθει ειναι ενας τρομερος drummer αλλης κλασης και εποχης. Εχει δικο του στυλ προσωπικοτητα στο παιξιμο και τεχνικη και γρηγοραδα. Φοβερος
O Mark Morton ειναι μια ατελειωτη ριφομηχανη απο τις λιγες. Οταν ερχεται στα σολα δε μπορει να μην εχει τα τεραστια απιστευτα σολα αλλα οτι εχει να πει θα το πει με λιγες νοτες και θα αφησει σημαδι.
Για τον αδερφο adler και τον campell δεν εχω να πω τπτ απλα respect
Και τελος για τον frontman (και προσωπικο ειδωλο) ο ενας και μοναδικος Randy Blythe! η φωνη του ειναι ΚΟΡΥΦΗ αυτα π κανει δεν τα φανταζεται ανθρωπος οχι να τα καταφερει κιολας. Η ενεργεια δε σε καθε live και πως την διοχετευει στον κοσμο ειναι μαγικη. Ειναι αυτο π λενε το κερασακι στην τουρτα.

LAMB OF GOD YOU PUSSIES!

Για την ακρίβεια, η ριφομηχανή είναι ο Willie. Ο Mark πιο πολύ “διανθίζει” τα κομμάτια με πινελιές από μπλούζ και κάντρι, από τα οποία είδη είναι ιδιαίτερα επηρρεασμένος, πράγμα πολύ έκδηλο στα solos των κομματιών. Επίσης, ότι καθαρό έχουν γράψει ποτέ οι LoG είναι δικό του.

Γενικότερα πολύ μπροστά η μπάντα \m/

Lamb of God Φεβρουαριο στο στουντιο !!

http://www.smnnews.com/2010/01/28/new-lamb-of-god-album-due-in-2011/

:bounce::bounce::bounce::bounce::vibrate::vibrate:

Επιτελους ομορφα και καλα νεα !! 8)

this is a motherfucking invitation…:metal:

Γαμάτη μπάντα, αναμένω μπομπάτο δίσκο…μόνο τα καλύτερα από τους Lamb Of God:):!: