Lamb of God

Καινουργιο αλμπουμ εε??Στην αναμονη για αλλη μια φορα

Νέο album για τους Lamb Of God
03/12/2010 @ 10:10

Ο drummer των Lamb Of God, Chris Adler, δήλωσε σε πρόσφατη συνέντευξή του ότι το συγκρότημα από τη Virginia ετοιμάζεται να ξεκινήσει τη διαδικασία της σύνθεσης για το διάδοχο του “Wrath” του 2009. Με τα σημερινά δεδομένα, το album αναμένεται να κυκλοφορήσει ανάμεσα στα τέλη του 2011 και τις αρχές του 2012, μέσω της εταιρείας Epic…bla bla bla

Επιτελους !!! :bounce::yahoo:

Παντως εχει ανεβει πολυ ο πυχης οποτε περιμενουμε κατι ανταξιο ή και καλυτερο του προηγουμενου 8)

:’) Εβλεπα το απο πανω βιντεο που ειχα τραβιξει και θυμηθηκα εκεινη την ομορφη μερα !!
ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ …

ειναι απο τις καλυτερες “καινουριες” μπαντες που εχουν βγει τα τελευταια χρονια και εχουν αποδειξει ηδη πολλα (φανταστειτε στο μελλον δηλ). η μαλακια ειναι οτι περυσι δεν μπορεσα να παω στο live τους, ελπιζω να ξαναρθουν συντομα και να χτυπηθουμε ασχημα. τα υπολοιπα ειναι περιττα :papas:

Αντεε αντε αλμπουμ και τουρ καπακια να τρελαθουμε

Ρε σεις ο ραντυ εχει βαλει υποψηφιοτητα για τις προεδρικες στην Αμερικη! Και να ταν μονο αυτο, ο τυπος λεει αν εκανε πολεμο η αμερικη με αλλη χωρα, θα πηγαινε λεε, να φαει τον πρωτο εχθρο με μαχαιρι :lol: :lol:, μολις βγει προεδρος, θα βαλει να τον πυροβολησουν #-o,παρε δες εδω ολη την ιστορια http://randonesia.tumblr.com/post/15251001685/i-want-to-be-the-big-cheese
Ντομπρος μεν ,πολυ υπερβολικος και τρελαρας οπως παντα δε. Εγω γελασα αρκετα παντως:D:D

Δεν ξερω αν εχει ξαναποσταριστει, αλλα μολις ανακαλυψα τυχαια αυτο το βιντεο κ εχω κλασει στα γελια με το ολο σκηνικο, ειδικα με λιωμα καγκουρα ΒΛΑΧΟΡΑΝΤΥ.

Σαν παρωδια ειναι το ολο βιντεο, και τα μπουκετιδια στον βλαχο στο τελος ολα τα λεφτα.

Tερμα ρεντνεκ.
Δυνατο το βιντεο!

χαχαχαχα ο αλλος πιο σκατα πεθαινει χαχαχαχαχα πως μιλαει ετσι χαχαχαχα

Μεθύστακας μεταλλάς με μαχαίρι εναντίον ψυχάκια με καλάσνικοφ…αναρωτιέμαι ποιός θα κερδίσει? :lol:

Αν θυμάμαι καλά δεν τα είχε πει ακριβώς έτσι. Είχε πει οτι με το που βγεί πρόεδρος θα βάλει να τον μαχαιρώσουν και υστερα να τον στείλουν στο Ιράκ σε εκεί νοσοκομείο γιατί ο πρόεδρος της Αμερικής εφόσον αποφασίζει τον πόλεμο θα πρέπει να είναι και ο πρώτος που θα γνωρίζει τις συνθήκες.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Επειδη ολοι μας χανουμε 4-5 χρονια απο τη ζωη μας καθε φορα που γινεται bumb στο παλιο θρεντ του Fuzz, ας συνεχισουμε εδω.

Το τελευταιο Ευρωπαικο τουρ που εχει ανακοινωθει :

Sat 12th Jan ? SOUTHAMPTON Guildhall
Sun 13th Jan ? LEEDS O2 Academy
Mon 14th Jan ? NEWCASTLE O2 Academy
Wed 16th Jan ? GLASGOW O2 Academy
Thu 17th Jan ? BIRMINGHAM O2 Academy
Fri 18th Jan ? LONDON Brixton O2 Academy
Sat 19th Jan ? MANCHESTER Academy
Sun 20th Jan ? BRISTOL O2 Academy
Mon 21st Jan ? NORWICH UEA (University of East Anglia)

και νεο βιντεο Vigil απο το DVD που ετοιμαζουν:

As the Palaces Burn documentary:

The documentary was shot by acclaimed director Don Argott, who has also produced excellent features on the likes of Pentagram and the real-life School Of Rock, and premieres at the International Documentary Film Festival in Amsterdam from November 20, with home and theatrical releases due to be announced next year.

…καλά, φαντάζομαι πως θα πάνε και πέρα απ’την Αγγλία…όμορφα τα κλιπάκια:):!:

From Randy last night regarding the upcoming European tour dates: “You may have noticed Mr. Mark Morton is not here with us tonight. He had a family emergency, so he had to stay home. It’s family first for this band. We apologize, but he had to be with his family. Luckly, we have a very big music family, so we’ve got our friend Paul Waggoner from Between The Buried And Me”

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Βγηκε εδω και καμποσες μερες το Still Echoes απο το νεο αλμπουμ … εντυπωσεις?
Ωραιο κομματι, τιποτα καινουργιο - ψιλο-Sacramentιζει , αλλα αποτι φαινεται θαναι καλος δισκος.

Ούτε που το πήρα χαμπάρι. Πολύ καλό!

Το Resolution ήταν μεγάλη δισκάρα (το δεύτερο αγαπημένο μου πλέον από αυτούς μετά το Ashes of the Wake) και ο πήχης είναι ψηλά.

…καλό νέο αυτό:):!:

Για πείτε απόψεις. Εμένα μου άρεσε αρκετά.

Ε ναι, 2/2 μέχρι στιγμής.

Το εξώφυλλο είναι λες και σκίσανε αυτό του Resolution και βγήκε αυτό από κάτω. :stuck_out_tongue:

Ορίστε και το τράκλιστ

  1. “Still Echoes” 4:23
  2. “Erase This” 5:09
  3. “512” 4:45
  4. “Embers” 4:57
  5. “Footprints” 4:25
  6. “Overlord” 6:29
  7. “Anthropoid” 3:39
  8. “Engage the Fear Machine” 4:49
  9. “Delusion Pandemic” 4:23
  10. “Torches” 5:18

…μάλλον αυτή ήταν η σκέψη…για το εξώφυλλο:):!: