Πανούσης, Last Drive, Deus Ex Machina

Ρε το είδα το μεσημεράκι και για κάποιο λόγο μου είχε καρφωθεί ότι η φάση ήταν μια μέρα πριν τους Prodigy. Μαλακία γαμώτο… Deus X Machina έχω βαρεθει να βλεπω αλλά Last Drive, Πανούση δεν εχω ξαναδει ποτε και θα ήταν μεγαλη ευκαιρία με μόλις 5 ευρω. Δεν γαμιεται… Το καλό είναι ότι από την στιγμή που έχω παρει τικετι για Prodigy δεν μπαίνω καν σε δίλλημα…

τριλημμα δεν παιζει…προντιτζι εισητηρια καπουτ
σλιπινγκ καρμα…παλι εδω θα ειναι του χρονου…
οποτε…

Αυτα ειναι!Εννοειται θα παω!Στη γειτονια μου ειναι εξαλλου :smiley:

για πες μας και πως ερχομαστε…:slight_smile:

απο μετρο Αγιο Αντωνη παιρνεις το 700 και κατεβαινεις τερμα στο βουνο ή απο μετρο/ηλεκτρικο Αττικη παιρνεις το Α11 και κατεβαινεις παλι τερμα στο βουνο.Βολευει και το Β11 αλλα δε σε αφηνει ακριβως απ’εξω :slight_smile:

Ποιοι ΜΣΚ και ποιοι Πρόντιτζι, φύγαμε για Πετρούπολη!!!

Ουπς…τώρα τό’δα αυτό…και γαμάτο εισητήριο…μέσα:):!:

μέσα κι εγώ. Τζιμάρας επί σκηνής.

Να κάτι που περίμενα καιρό…και επιτέλους γίνεται:):!:

Εκ των προτέρων απαιτούμε 35 σάμμερς από Deus, Sinner και Hell to Pay απο Λαστ Ντραηβ και Για μια χούφτα δολλάρια από Τζίμη.

Ωραία φάση!! Βέβαια δεν περιμένω ο Τζιμάκος να κάνει το show που κάνει όταν είναι μόνος του, αλλα θα πει πάλι τα “κουλά” του.

5 ευρώ? Τα άτομα σέβονται τους ταλαίπωρους της οικονομικής “χρήσης”.:lol:

Αλλαγή ημερομηνιών συναυλιών:

  • Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου - ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ - LAST DRIVE - DEUS EX MACHINA - 9MM (είχε αρχικά προγραμματιστεί για τις 17/9/2010)

Σωστό Live.-

πολύ καλά νέα!!! :smiley:

Τέλεια. Θα πάμε και msk, θα δούμε και Πανούση :thumbup:

Γαμώτο και όλα έδειχναν ότι μπορούσα να πάω στις 17:(

Πάρα πολύ καλά νέα…:smiley:

Έντιτ: 24 και 25 Σεπτεμβρίου έρχεται και ένα διημερο που θα το γουσταρει το κοινό που θα πάει σε αυτό το live οπότε θα είναι όμορφο συναυλιακο τριημερο για πολύ κόσμο :wink:

Πφφ…Κι εγω μπορουσα στις 17.Τεσπα.Ερωτηση:Ο Πανουσης θα παιξει τελικα στο θεατρο Πετρας 24,25 και 26 Σεπτεμβρη;Ευχαριστω:)

26 λογικά ναι, αφού θα είναι σ’αυτό το λάηβ.

ozzy-πανουσης… μια χαρα θα μου κατσει το σουκου…:slight_smile: