Πανούσης, Last Drive, Deus Ex Machina

Μαλάκες τι ωραίο λαιβάκι??? Από την κεντρική το είδα

Συγκρότημα/τα: Τζίμης Πανούσης, Last Drive, Deus Ex Machina
Ημερομηνία: 17 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή
Πόλη: Αθήνα
Χώρος: Θέατρο Πέτρας
Διεύθυνση: Νταμάρι Πετρούπολης
Τηλέφωνο: 210-5012402
Τιμή εισιτηρίου: 5 e
Ώρα έναρξης: 21:00
Σημεία προπώλησης:
Διοργάνωση: Δίκτυο για τα πολιτικά και κοινωνικά δικαιώματα

όμορφα. πάνω στους καρμα :frowning:

5 ευρω ρε μαλακες…

Μακαρι να βρω παρεα να ανεβω.

Παιδιά είναι πράγματι τζάμπα. Ενω δε ξέρω αν έχουν ξαναπαίξει όλοι μαζί (κανάς μεγάλος ίσως να ξέρει). Και είναι και όλοι θεοί. Ευκαιρία απ’ τις λίγες.

Γαμώτο έχω καιρό να δω και deus :(:frowning:

Θα το προσπαθήσω πάρα πολύ!

Δηλαδη ο καταραμμενος ο panagiotis θα ξαναδει Last Drive;;; :x

αν έβγαιναν πρώτοι οι last drive το χα ήδη δώσει το εισιτήριό μου για τους sleeping karma. τώρα το σκέφτομαι : P.

msk δαγκωτο.

γαμω το μ@@νι της Αφροδιτης, πρωτα πασχιζω να αποφασισω μεταξυ καρμα και προτιτζι και εκει που λεω καρμα, σκαει αυτο…χεσους κριστο!!

Χλωμο Προσωπο μην εισαι μαλακας , ελα μσκ εχει συναντηση κορυφης κ θα θαψουμε το τσεκουρι του πολεμου

ουγκ.

Σοφος Βουβαλος με 3ο Ματι Ανοιχτο.

ευηπόληπτοι πολίτες γαμώτο.

Τρελό τρί-λλημα για την 17η Σεπτέμβρη.
Αν βρω πρόσκληση για Πρόντιτζι, θα πάω εκεί, αλλιώς θα το παίξω κορώνα-γράμματα την παραμονή, για MSK και αυτού εδώ.

Και τώρα καταλαβαίνω πόσο μαλάκας ήμουν που δεν πήγα Last Drive προ μερικών μηνών…

ρε μην κανετε μαλακιες κ χανετε μπαντες που συμβαινουν ΤΩΡΑ για μπαντες που συνεβησαν πριν 15-25 χρονια.

ελλαδα ειστε , κ πανουση βλεπετε κ λαστ κ ολους 5 φορες/χρονο

αν τωρα θελετε ΤΡΕΛΑ να πατε προντιτζυ να πατε , δεν νομιζω οτι καποιος που καρακαυλωνει να χτυπηθει με προντιτζυ θα λυπηθει αν χασει την καμμενη ψυχεδελεια των μσκ

καλα , οσοι θα πατε στο τριο ελλαδα απλα κ μονο επειδη εχει μονο 5 ευρω…τι να πω :frowning:

(μλκ λουπιν , αν πας προντιτζυ αντι για μσκ θα σε φωναζω χασε-λχοφ)

Kαλά αν βρω άκρη, και δε κάτσει και δεύτερη μέρα προντιτζι, εννοείται πως θα προτιμήσω πρόντιτζι. Αν κάτσει δεύτερη μέρα προντιτζι θα το παλέψω για τριο ελλάδα

Και γαμω!!! Λογικα δεν θα τιμησουμε τους Προντιτζι οποτε εκει θα μαστε! :smiley:

Aν είσαι Πάτρα τον Σεπτέμβριο επικοινώνησε μαζί μου…ψάχνω και εγώ παρέα
Θα γίνει της πόρνης

γαμώ. τους έχω δει ούτε και γω θυμάμαι πόσες φορές τον καθένα, αλλά μόνο και μόνο για την φάση θα κωλολέει. Από την άλλη, να δεις τον τον Τζιμάκο σε συναυλιακό χώρο, όρθιος, και όχι σε σκυλομάγαζο είναι από μόνο του όλα τα λεφτά.

iron aris, χώσου ρε κ άστα πολλά.

δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑ γαμωτο…πριν μερικα χρονια δεν θα επαιζε διλλημα…τωρα ομως:(…

όχι ρε φίλε, μαζί με my sleeping karma. πω, κι αξίζει. θα δούμε…

Bασικά αυτό.

8O8O8O
μολις γλιτωσα το στησιμο παρασκευη πρωι για τικετακι προντιτζι!
ελα ρε τζιμαρα! πουτανα ολα!:smiley: