Ο LaTorre στο Bat City απόψε?

Το είδα στο FB.

Todd La Torre (Queensryche, Crimson Glory) Ο νέος τραγουδιστής των Crimson Glory, ο ανθρωπος που μας έκανε να ξεπεράσουμε κάπως το χαμό του μοναδικού Midnight αλλα και εσχάτως αντικαταστάτης του Geoff Tate, στους τεράστιους Queensryche θα είναι απόψε στο Bat City, απο τις 22.00 και όσο αντέξει για να διασκεδάσει, να γνωριστεί με οπαδούς, να βγάλει μαζί τους φωτογραφίες και να υπογράψει αυτόγραφα ! Ελάτε !

Καλή Φάση. Εκτός οτι ήταν γαμώ στη συναυλία, στο κυτταρο, ήταν και γαμώ τα τυπάκια. Θα πάω να υπογράψω και το oliva !

ΓΑ.
ΜΩ.
ΤΟ.

ΓΙΑ
ΤΙ ?

Επειδή ειμαι πολυ μακρια!!!

Εκει!

Που ακριβως το εγραφε ομως? Εγω ειδα κατι “heading downtown” μονο.

Ακυρο, το λεει στο φβ του Bat City.

εμ λες να μαι προφητάκος και να τα φαντάζομαι ? Λίγο ινσαιντ ινφο έχω καμιά φορά … αλλά όχι πάντα.

Γαμώ ήταν ! Επαιξε και καινούριο κομμάτι CG σε ντεμο μορφή καθώς και κατι άλλα περίεργα guestιλίκια του Τοντ. Καλό αν και κάπως διαφορετικό το καινούριο. Αν δεν το ακούσεις όμως και κομπλέ, δεν μπορείς να πείς. Αφου έλεγε οτι θα ναι και καλά <concept ο δίσκος όποτε … αναμένουμε.

Μνιεχ, εφυγα νωριτερα εγω. Ποιος ησουν ρε τσαμπουκα; Στανταρ σε ειδα, ειδικα αν ησουν απο την αρχη. Εγω φορουσα μπλουζα Transcendence!

Κωστα θενκς που μου καβατζωσες το αυτογραφακι απο τον τιτανομεγιστο!!!

Τιτανομεγιστο θα τον πουμε, αφου τον δουμε σε νεο αλμπουμ. Παραυτα, ωραια φαση χθες, ανοιχτος τυπος ο Λα Τορρες, χαβαλε ειχε :smiley: