Lay your halo down and vote... 2007 hath come to an end

Λοιπόν, αυτό είναι ένα παιχνιδάκι που βρήκα από άλλο φόρουμ για να ψηφίσουμε τις καλύτερες κυκλοφορίες του 2007.

Καταρχάς, το πρώτο στάδιο είναι να μου στείλετε όσοι θέλουν με pm από 3 μέχρι 20 φετινές κυκλοφορίες που θεωρείτε ότι είναι οι καλύτερες τις χρονιάς. Όχι σε κατάταξη, όπως να’ναι. Να σημειωθεί ότι δεν είναι ανάγκη να στείλετε όλοι 20 δίσκους. Μπορεί να θεωρείτε ότι μόνο 5 απο αυτούς αξίζουν πραγματικά.

Θα δέχομαι pm’s μέχρι την πρώτη Γενάρη, στις 12 η ώρα.

Έπειτα, θα σημειώσω τις 25 κυκλοφορίες που είχαν τις περισσότερες εμφανίσεις στα pm’s και θα ποστάρω τη λίστα.

Η κάθε κυκλοφορία από αυτές θα έχει 10 πόντους και ο κάθε χρήστης που ψήφησε θα μπορεί να δίνει +2 -2 πόντους σε όποια κυκλοφορία θέλει. Ή μπορεί να τα μοιράσει, δλδ για παράδειγμα να δώσει +1 +1 και -2 στις κυκλοφορίες που επιθυμεί. Οι χρήστες θα δίνουν και θα αφαιρούν πόντους ο καθένας με τη σειρά μέχρι να μηδενιστούν κάποιοι δίκοι και να μείνουν μόνο 10 από τους 25, οι οποίοι θα έχουν κατάταξη ανάλογα με τους πόντους που έχουν.

Μπορεί να μην καταλάβετε το δεύτερο μέρος, αλλά είναι πραγματικά πολύ εύκολο, θα το δείτε στην πράξη. Προς το παρόν, αρχίστε να στέλνετε τα pm’s με τις λίστες σας

Μιλάμε για rock/metal κυκλοφορίες. Σόρρυ για τον ρατσισμό αλλά αν αρχίσουμε να βάζουμε ότι να’ ναι θα χάσουμε τον μπούσουλα

Μέχρι στιγμής έχω λίστες από sharuman,manos87,cynic,dazmaniac (έβαλα τη λίστα του daz μόνος μου, τιμης ενεκεν!)

¶ντε και οι υπόλοιποι τι περιμένετε.Στείλτε μου με pm της λίστες σας. Και 3 δίσκοι να ναι δεν πειράζει.