Αναζητηση lead και Rythm κιθαρας (Majestic Black Metal)

Μπαντα αναζητα 2 κιθαριστες για την ολοκληρωση της… ειμαστε ηδη πληκτρας - μπασιστας - τραγουδιστης - Ντραμερ και χρειαζομαστε 2 κιθαρες… Περιοχη Αθηνα (Πειραια και προασθια) Ηλικιες κατω των 17… Επιρροες΄Dimmu Borgir,Emperor,Dark Fortress,Arcturus το msn μου ειναι spark_metal@windowslive.com

Brudalistas τι ειναι?Σαν τους Zapatistas ενα πραμα?

οι majestic ειναι πιο κακοι απ’τους black?

xaxa… to majestic einai san to symphonic perissotero bro… kai oxi dn einai xeiroteroi… oi sketoi blacker einai malakes :stuck_out_tongue:

Οι blacker με ζάχαρη δεν είναι μαλάκες?

Φιλε ολοι μαλακες ειμαστε κατα βαθος… :stuck_out_tongue: Αλλα καλυτερα ας μ δινουμε τιτλους στους εαυτους μας σαν τα emo … Ειμαστε ολοι ανθρωποι … οσο για το βλακες δν το εννω σιγα τη διαφορα…

Απάντηση για το τι σημαίνει brudalίστας ΤΩΡΑ!

Μπορεί να είμαι κι εγώ και να μην το ξέρω δηλαδή.

Φίλε ήταν βαθύ αυτό που έγραψες και δεν τα πάω καλα με τα φιλοσοφικά, αλλά γενικά δεν ανησυχώ. Εγώ ούτε blacker είμαι ούτε majestic. Blackster θα με έλεγα.

πο ρε φιλε εσυ με το brudalista πλακα αστειο το βρισκεις??? Τραγουδιστης που κανει brudal φωνητικα … για πες μια καλυτερη ορολογια της λεξης μιας και το παιζεις εξυπνος

Α ΤΑ BRUDAL ΛΕΣ.

Έλα ρε φίλε και σε παρεξήγησα.

BRUDAL!!! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Το παλικαρι ψαχνει ατομα κατω των 17. Προφανως ειναι και ο ιδιος κατω των 17. Και εισαστε πολυ μαγκες που του ξεκαθαριζετε καποια πραγματα. Μετα σας ενοχλουν οι 17 και κατω που ακουν σκυλαδικα κ αλλα παρεμφερη…

Ειναι brutal φωνητικα φιλε. (αν ξαναμπει δλδ εδω)

To ξερω οτι λεγονται brudal φωνητικα… το brudalιστας ηταν της στιγμης.:)… οσο για το αλλο δικιο εχεις κατω των 17 ειμαι…τους αλους γαμα τους…

Βρεθηκε ενας ryhtm κιθαριστας χρειαζομαστε και εναν lead :confused: Επισης χρειαζομαστε και εναν ντραμερ… :roll: