Lead singer wanted!

80’S HARD ROCK-SLEAZE band apo Athina psaxnei epeigwntos ena tsoglano tragoudiari me kali fwni,arxidia kai orexi gia megala pragmata :wink:

An yparxei kapoios s ayto to kwlo meros as steilei ena mail h add sto msn

pozernick@hotmail.com

ROCK N FUCKIN ROLL!

Anyone…???

Ψηνεστε για hard rock sleaze με black φωνητικα?

tha vgei neo eidos?! :stuck_out_tongue:
pes mou ena paradeigma re man,giati dn mporw na fantastw px. to 18 n life twn Skid Row me black fwnitika…!

Στο περιπου κατι τετοιο http://www.youtube.com/watch?v=Y_UKFNUuYI0

πρεπει ο τραγουδιστης να ειναι εμφανισιμος σαν τον ρουβα?

file mou dn einai k asximo,alla dn mporw na pw oti trelainomai kiolas,vgainei poly ektos apo ayto pou theloume,kai tha mou peis einai ena kommati pou exw mathei na to akouw me mia sygkekrimeni fwni,nai,alla epeidh kai ta dika mas kommatia einai vasismena panw katw se tetoies bandes,Skid Row,Motley Crue,Crashdiet ktl ,dyskola tha kollisoun tetoia fwnitika…

Esy pws to vlepeis?pio ‘melwdika’ xerw gw to xeis?

ti ennoeis emfanisimos san ton rouva??! :stuck_out_tongue: san ton rouva se kamia periptwsi,alla tha goustarame xerw gw na eixe malli kai na einai mes sto klima tis mousikis aytis…

Μωρε το’χω αλλα δεν ειναι του στυλ μου να βαζω λακ στο μαλλι (καραφλας γαρ) κραγιον και eyeliner.
Απλα εκανα μια προταση μπας και γουσταρατε να βγαζατε ενα πιο μπρουταλ image

Kala to eyeliner kai h lak den einai kati aparaitito,oute egw vazw,apla opws eipa kai sto paidi pio panw,theloume na exei thn emfanisi pou ‘prepei’ na exei enas frontman se sleaze banda…k ennoeitai kai mia kali fwni fysika…apla dn xerw pws tha akoustoun ta kommatia me brutal fwnitika…

Ποσο χρονων ειστε αν επιτρεπεται?

22-23 oloi ekei panw katw…esy?

42…

xwris parexigisi e alla d nomizw na ta vriskame k eykola etsi…!
thanx pantws pou apantises k asxolithikes,kai s eyxomai kali tyxi :slight_smile:

Kι εγω σε εσας ευχομαι καλη τυχη.
Μακρια απο ναρκωτικα και λοιπες καταχρησεις.
Σε ευχαριστω πολυ που απαντησες

…?

Τι?

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters

apla mia aporia…pou einai oloi oi tragoudistes!!! :stuck_out_tongue:

Kaneis akoma…???