Ζητείται lead κιθάρα - Θεσσαλονίκη

Ψάχνουμε lead κιθαρίστα για μπάντα διασκευών με στόχο τα live και το χαβαλέ, να περνάμε καλά. Άμα θέλουμε γράφουμε και δικό μας υλικό. Υπάρχει φωνή, κιθάρα, μπάσσο. Κινούμαστε κυρίως στο χώρος του alternative και mainstream rock/rock/hard rock γενικότερα (με μερικές heavy rock/stoner πινελιές), χωρίς βέβαια να περιοριζόμαστε γενικώς. Απαραίτητα: κάποια εμπειρία και γνώση του οργάνου, καθώς και χρόνος για πρόβες. Ηλικίες 19 και πάνω. Όσοι πιστοί προσέλθετε!
Στείλτε εδώ, ΠΜ ή μπορείτε να με βρείτε στο msn: kaltrekk@yahoo.com ή στο 6993717977

Γεια!!!
Ειμαι 20 χρ. και παιζω κιθαρα. Εχω επιρροες κυριως απο :IRON MAIDEN, dio, scorpions…
Η μπαντα που ειχα διαλυθηκε επειδη περασαμε ολοι φοιτητες σε διαφορετικεσς πολεις.
Εαν θελετε, και οι επιρροες μου δεν σας “χαλανε” επικοινωνιστε μαζι μου στο: metal-creator@hotmail.com ή στο 6946134721.

Γενικά φίλε είμαστε πιο rock/hard rock προσανατολισμένοι, δεν πολυπιάνουμε metal, οπότε μάλλον θα απορρίψω την πρότασή σου… Φιλικά…

Ok! δεν πειραζει…:-s

Ευρέθη lead, μπορεί να διαγραφεί.

Καλα αστο για λιγο γιατι μπορει να φυγει.Μην μπαινεις στον κοπο να ανοιγεις αλλο