Leaves' Eyes Live in Athens - 10/3/2012 An club

Τώωωωρα? Εδώ και πολύ καιρό.

Eχω μεγαλη περιεργεια να δω πως θα παει τουτο το live σημερα…:-k

Αντε ρε παιδια απο Θεσσαλονίκη, πείτε καμια άποψη να προετοιμαζόμαστε για σήμερα!! :smiley: :smiley:

Πήγα…λόγω φίλων στο χθεσινό λαιβ στο “ΑΝ”. Για να μην απορείτε ([I]καλή παρέα είμαι -προφανώς!) [/I]
:stuck_out_tongue:

Ε, τι να πω…ΠΡΟΦΑΝΩΣ [U]το symphonic metal δεν έχει και τόοοοσο πολλούς οπαδούς [/U]εν Έλλαδι!

Αλλιώς, δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί το χθεσινό ΑΝ ήταν κυριολεκτικά τρεις και ο κούκος!!! :frowning:
Άντε 2-3 σειρές μπροστά σκηνή να κουνάν χέρια, να τραγουδούν. Καμιά δεκαριά στο “ύψωμα” πίσω-πίσω ([I]και…πιο κοντά στην έξοδο[/I]:p) και το λοιπο κλαμπ…απελπιστικά άδειο!!![-X

Δεν αρέσει πια η Λυβ; Μήπως απογοήτευσαν οι τελευταίες δουλειές τους;;; Ε δεν ήταν ποτέ my cup of tea για να ξέρω τι να σας πω ([I]στο μυαλό μου ήταν μόνο οι…ROTTEN SOUND και η επερχομενη συναυλία τους :roll: - αλλά δεν είπα τπτ στους φίλους μη με πάρουν με τις…χεχεχε[/I])!


[COLOR=“DarkRed”]Επί του προκειμενου: το λαιβ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ ΦΟΒΕΡΟ, 100% επαγγελματίες οι σκανδιναβοί δεν κώλωσαν στην τραγική εικόνα του μη-γεμάτου ΑΝ, τα έδωσαν όλα στην 1 + ώρα που έπαιξαν -τα σάπορτ θέρισαν επίσης με τους L.O. να αποδεικνύουν άλλη μια φορά πως υπάρχει λόγος να νιώθουμε περήφανοι για την εγχώρια σκηνή μας και να τους στηρίζουμε (merch.). IN PERSONAL, με…κούρασαν οι τόσες μελωδίες και τα ελάχιστα…ξεσπάσματα μουσικού θορυβού -που τόσο γουστάρω- αλλά, συμφωνικό μέταλ είναι αυτό νταξ’ δεν μπορούσα να περιμένω περισσότερα…[/COLOR]

Αναλυτικά αύριο, τώρα βαριέμαι και ακόμα δεν έχω ξεπεράσει το σοκ!! Απίστευτοι, υπέροχοι, μοναδικοί, καταπληκτικοί!! Αναλυτικά αύριο!!