Leaves' Eyes Live in Athens - 10/3/2012 An club

http://www.facebook.com/event.php?eid=241951319191772

καλη φαση!!!

Ω! Πολύ θα θελα να τους δω. Ειδικά το Njord μου άρεσε πάρα πολύ! Μακάρι να τους φέρουν και προς τα μέρη μας.

Ουυυ τέλεια! Λιβ Κριστιν απο κοντά! :stuck_out_tongue:

Το Meredead ειναι ακομα καλυτερο για μενα!
LIV KRISTINE απο κοντα,απο πολυ κοντα θα ελεγα.
Μονο μην φαμε στη μαπα τα μαλλια του αντρα της:D

…θα παίξουν και Σαλονίκη, στις 9 Μαρτίου, στο Block33 λέει. Σαππορτ Elysion και Unsin, με 20e εισιτήριο. Πολύ ενδιαφέρον πακέτο.

Περισσότερες λεπτομέρειες εδώ.

Ευχάριστα νέα:)

ΩΩΩ, ωραία νέα. Εκεί θα είμαστε (Αθήνα) :D!!

Ξέρουμε μήπως πότε αρχίζει η προπώληση και πόσο πάει το εισητήριο;

Καααααα μας τους φέρνουν και εδώ πάνω!!! 20 γιούρα!

[B]'ελα μου ντε???[/B]:-s

3 φορές πετάχτηκα τίκετχαουζ και σε 2-3 μαγαζιά: ΔΕΝ έχουν εισητ.για προπώληση μου είπαν. [I]Και περασμένη τρίτη πήγα τίκετχαουζ -πάλι δεν έχουν…[/I]
[COLOR=“SlateGray”]Τι γίνεται ρε; Παίζει να ακυρωθεί…;;:-k (να φάω τη γλώσσα μου -ξέρω ξέρω…)[/COLOR]

Και πιο φτηνό εισητήριο και καλύτερα support από Αθήνα!! Σας έφεξε εσάς εκεί πάνω!!

Ανακοινώθηκαν τα εισητήρια 22 ευρώ αλλά δεν ξέρω ακόμα σημεία προπώλσης!

Ναι ρε ξέρω ήδη τη τιμή, απλά με παραξενεύει από τις μπαντάρες που’χουν λαιβ Απρίλη, Μαη, Ιούνη,κτλ. να’χουν ήδη τα τικέτα τους σε προπώληση ενώ οι διοργανωτές δεν έπραξαν ανάλογα για Leaves’ Eyes [I](που δεν είναι και καμιά του…συρμού!)[/I]και ο Μάρτης είναι…κοντά!!! :frowning:

Οι Luna Obscura ειναι το καλυτερο σαπορτ που εχουν κι απ’τα 2 λαιβ :slight_smile:

Ναι εννοείται!! Απλά και οι Ellysion δεν με χάλαγαν καθόλου!! :stuck_out_tongue: Νομίζω ήθελα να πω “και περισσότερα support”.

Εισητήρια τελικά μόνο έξω από το An Club, δεν θα υπάρξει προπώληση!!

Και γαμώ τις αφίσες, ελπίζω να μπορέσουμε να τσιμπήσουμε καμία!!

Aφισες θα υπαρχουν μπολικες.

promo video:

Στην Θεσ/νίκη ξεκίνησε η προπώληση , ξέρουμε?
Τους είχα δει live στην Υδρόγειο το 2004 μαζί με Paradise Lost και Atrocity.
Πολύ καλό live και η Liv Kristine φοβερή live