Led Zeppelin - Mothership

Μόνο εγώ παρατήρησα ότι η αναμενόμενη συλλογή των Zeps, Mothership έχει ακριβώς τα ίδια (και λιγότερα) τραγούδια από το διπλό Remasters του 1990?
Με μόνη διαφορά τα κομμάτια “When The Levee Breaks” και “Over The Hills And Far Away” που θα περιέχει το νέο best of και δεν τα είχε το Remasters.
Μίλησε κανείς για αρπαχτή? :roll:

Προς όφελος εταιρίας ή συγκροτήματος; :wink:

Αν βγαινει απο την Swan Song ειναι το ενα και το αυτο. Ε και γενικα οχι αλλο μπεστ οφ. Καλυτερα, χιλιες φορες καλυτερα να εβγαζαν αλλο λαηβ. Εχουν ελαχιστα για το μεγεθος τους.

Edit: Η Swan Song διαλυθηκε πριν 24 χρονια, εχω καιρο ν’ασχοληθω μ’αυτην μου φαινεται. :stuck_out_tongue:

Δεν το λένε αρπαχτή άκου αρπαχτή προμοτάρισμα της οσονούπω παγκόσμιας περιοδείας τους το λένε

Ήθελα να ξέρα τι σας μαθαίνουν στο ΠΑΝ.ΠΕΙ
Μια ζωή έτσι ήταν ίδιο έμεινε πως θα καταντήσει δεν ξέρω :stuck_out_tongue:

αμφοτέρων αγαπητέ μου :smiley:

Μεγαλη ηληθιοτητα.Και αυτο και τα earrly/late days . Ιδια κοματια με μικρες διαφορες . Κανενα σαν best of δεν με ικανοποιει απο την επιλογη τραγουδιων . Τουλαχιστον ειναι μονο 3 οι συλογες και οχι 23 οπως σε αλλα συγροτηματα hemmmm purple

Δεν ειπε κανεις οτι οι Led Zeppelin δεν ειναι μπανταρα!
Αλλα καλο ειναι να βλεπουμε και καποια πραγματα παρα περα…
Χωρις να ενοω για αρπαχτη απο τους Led.Προφανως καποια εταιρεια ηθελε να βγαλει λεφτα αυτο ειναι ολο…:wink:

Τι promotion και κουραφέξαλα? Το ίδιο best of με άλλο εξώφυλλο μόνο αρπαχτή μπορείς να το πεις.
Όσο για την ερώτηση του led είναι απλά τα πράματα. Όποιος και να την κυκλοφορεί τα δικαιώματα τα καρπώνονται επομένως όλοι κονομάνε.

εχεις βασιμα επιχειρηματα εδω που τα λεμε…