Led zeppelin tribute!

__Μάλιστα κυρίες και κύριοι!! Μη το χάσει κανένας!!!

__Led Zeppelin Tribute: The friends remane the same. Vilka live stage -Θεσσαλονίκη. Πέμπτη στις 21 Απριλίου.

__Συμμετέχουν:

.ΦΩΝΗ /ΚΙΘΑΡΑ: Βασίλης Παπαδόπουλος - OVO (πρώην Almost Famous, two, Locomotive)
.ΚΙΘΑΡΑ: Νίκος Ντουνούσης (πρώην Blues Wire, ίσως ο καλύτερος blues κιθαρίστας στην Ελλάδα!)
.ΚΙΘΑΡΑ /ΦΥΣΑΡΜΟΝΙΚΑ: Γιώργος “Bandoek” Αποστολάκης - Blues Wire (no comments!)
.ΝΤΡΑΜΣ: Αλέξης Αποστολάκης (πρώην Blues Wire, ένας απο τους καλύτερους ντράμερ στην Ελλάδα, γουστάρει τρελά να παίζει Leppelin!)
.ΜΠΑΣΟ: -μπασίστας των OVO (εξαιρετικός!)
.ΚΙΘΑΡΑ: -κιθαρίστας των NASA Funk (πρώην Locomotive, εξαιρετικός!!).

__Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τα ονόματα όλων των μουσικών, αλλά τους έχω ακούσει όλους να παίζουν (σε διάφορες φάσεις) και μπορώ να πω ότι η παρουσία τους μπορεί να εγγυηθεί ένα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ live!! Εγώ, όντας τρελλός με τους Led Zeppelin, δε το χάνω με τίποτα!!

Γιώργος “Bandoek” Αποστολάκης,
Αλέξης Αποστολάκης.

__Μα φυσικά!! Ευχαριστώ φίλε μου!

__Πάω για διορθώσεις! :oops:

Κρίμα αν το χάσω αλλά σας ενημερώνω ότι και στην Αθήνα θα βρείτε κάτι ανάλογο! Λέγονται Dickens’zoo και είναι εξαιρετικοί μουσικοί τρελαμένοι με τους Led… Θα σας ενημερώσω πότε θα κάνουν συναυλία όταν μάθω, πάντως όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας το πει καλύτερα…

Shadowcaster ξέρεις ώρα και τιμή? Παίζει να είμαι Θεσσαλονίκη από 20-25 Απριλίου…

Θα γούσταρα τρελά… Τρελαίνομαι για Zeppelin αν και για ένα περίεργο λόγο που δεν τον έχω καταλάβει, ποτέ δεν το λέω…

Πες το μην ντρεπεσαι…
Εδώ λες για τους Europe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πες το μην ντρεπεσαι…
Εδώ λες για τους Europe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δεν κατάλαβες κουκλίτσα μου… Είμαι πολύ περήφανος γι’ αυτά που ακούω…
Αφού αρέσουν σε μένα, η άποψη των υπολοίπων περισσεύει…

Ναι παιδί μου, σε πειράζω :stuck_out_tongue:

ΥΓ: Α!Kαι το " Δεν κατάλαβες κουκλίτσα μου" δεν μ’ άρεσε και πολύ :evil:

Εννοείται ότι δεν σε ειρωνεύτικα… Πειράζει που είσαι…;
Τι ήθελες δηλαδή να γράψω “Δεν κατάλαβες πανουκλίτσα μου”;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

LOL
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Αχ βρε Τέλη πως τα λες και με ρίχνεις!!
Τεσπα, είμαστε off

Led Zeppelin Tribute παιδιά, πείτε τα

Για να είμαστε και ον topic πάρε μια ποζεριά απο ZEPPELIN…

ALL MY LOVE… TO YOU…

Καλή φάση!!

Δε το χάνω αυτό! :lol:

Υ.Γ.: Tι είσοδο έχει? Ξέρετε?