Led Zeppelin

χαλαρο μαλλον ειναι η λεξη που ψαχνεις

Σωστός. Βασικά δεν ξέρω καν αν loose είναι η σωστή λέξη αλλά με πιάνεις.

Νταξ Page φοβερός. Και οι άλλοι που αναφέρθηκαν. Νομίζω “ελεύθερο” παίξιμο είναι πιο κατάλληλος όρος.

Μας λείπουν αυτοί οι κιθαρίστες. Μας θυμίζουν ότι η κιθάρα είναι ένα πολύ πλούσιο όργανο που δεν παίζεται μόνο συγχρονίζοντας με ακρίβεια τα δυο χέρια και “καρφώνοντας” τη φράση στο μετρονόμο… “λαθάκια”, mute-ιές, free-time σολο (βλ. “Heartbreaker”), παραλλαγές, αυτοσχεδιασμοί, ελαφρώς off-time χτυπήματα συγχορδιών που δημιουργούν αυτό το ξεχωριστό “swing”… όλα είναι ευπρόσδεκτα και αποδίδουν την ελευθερία στην έκφραση που αυτή η μουσική αντιπροσωπεύει τελικά.

Θα παέι κανείς αύριο στην προβολή στο Μέγαρο;

Εγώ!!

Συμφωνω απολυτα μαζι σου, αυτο το loose παιξιμο ειναι σκετη μαγεια για αυτο και οι κιθαριστες που επαιζαν ετσι ειναι πλεον γραμμενοι με χρυσα γραμματα στην ιστορια της μουσικης.

Υπεροχη η εκτελεση του Black Dog, ποσο θα ηθελα να ημουν εκει…

μέσα κιεγώ! έχω κρατηθεί και δεν έχω δει τα videakia τόσο καιρό… ελπίζω αύριο ναναι όσο καλά λέτε…

[SPOILER]προς bunny: μην δεις και το black dog :p…[/SPOILER]

The CD is out there…

Nowadays we can brace the worldwide shipping and certainly can cutter to your country. So you needn’t to irk hither this at all.You can choose the denote shipping for the treatment of your particular and you thinks fitting lone need to wait a few days for the delivery. After the worth culmination, we from the quality hold sway over inspection to gather sure the on will be below the suitable prerequisite ahead sending out.


So if you inaugurate that you are not satisfied with the goods, you can totally climax the refund relevancy within 3 days, not only that, we w
out of commission also send you another fresh observant of for the compensation instead.

TODAY YOU CAN Use CUPON CODE: GIVINGTHX and GET -10% OFF

see

projekty domów

rolex oyster perpetual day date gold replica

rolex oyster day date diamond bezel replica
rolex cellini watches replice
bvlgari assioma watches
rolex watches oyster perpetual datejust
bvlgari assioma chronograph

yeap ! Ενταξει ο ηχος ειναι εκπληκτικος! Εχουν τον ιδιο ηχοληπτη με τους Metallica ! Big Mick Hughes is his name !

φανταστικη αποδοση απο την μπαντα και ο ηχος ζεστος και γηινος !

Απλα τελειο.

Τελικά θα πάω και εγώ Μέγαρο σήμερα… Βρήκα… Ελπίζω να το κάνουμε συναυλία κανονικά…

Kαι εγω μεσα.
Για τους μυημενους , το celebration day ηδη κυκλοφορει σε 720p/1080p στα γνωστα μερη (οπως και το cd που αναφέρθηκε)
Δεν μετανιωνω ομως για το σημερινο , η αιθουσα του μεγαρου μουσικης φημιζεται για την ακουστικη της.Νομιζω θα ειναι σουπερ αποψε.

Συγκίνηση το audio πάντως ε (το ξανακούω τώρα). Eν αναμονή του οπτικού…

Ρε σεις είναι πραγματικά φοβερό. Εδώ και κάνα μισάωρο προσπαθώ να μπω σ’ ένα απ’ αυτά τα “γνωστά μέρη” (βασικά fuck this, για το pirate bay λέω) και παίρνω τ’ αρχίδια μου. Στην αρχή έλεγα “τι σκατά φρίκη έπαθε πάλι το γαμω-pirate bay”, αλλά εδώ και κάμποση ώρα συνειδητοποιώ ότι μάλλον ο πραγματικός λόγος που δεν μπορώ να μπω είναι ότι λόγω επισκεψιμότητας πρέπει να χει πέσει ο server. :expressionless:

Πραγματικά δεν πρέπει να υπάρχει άλλη μπάντα στην ιστορία της ροκ μουσικής που να προκαλεί τέτοια πανστρατιά, τέτοια φρενίτιδα, τέτοια υστερία με κάθε τι που βγαίνει και φέρει το όνομά της. Το πιστεύω ότι ακόμα κι αν ανασταίνονταν Lennon/Harrison και επανασυνδέονταν οι Beatles δε θα γινόταν τέτοιος κακός χαμός παντού.

Μια χαρά λειτουργούν τα ιντερνέτια Γράκχε. Κοιμάται η πανστρατιά. Εγώ Κατεβάζω.:smiley:

Και κατεβάζω και σου χαλάω την ονείρωξη του Ζεπελινά.

Από πού κατεβάζεις;

Όχι ρε πούστη, πήγα να το παίξω έξυπνος στον γέρο…Έπρεπε να το περιμένω…

Κατέβασα flac γαμώτο!:lol:#-o

Ε τώρα πραγματικά τι να σου πω. Αν βρήκες κάτι που είχε μέγεθος 400-500 MB ξέρω γω και νόμιζες ότι ήταν… το dvd, είσαι άξιος της μοίρας σου! #-o:lol:

810 ήταν.:stuck_out_tongue:

Τότε look on the bright side, πρέπει να έπεσες σε πολύ καλό lossless rip. :razz::har:

Σοβαρά τώρα, και πάλι είναι τραγικά λίγα για (τέτοιο) dvd. Για να σου δώσω να καταλάβεις, με μια βόλτα στα ίντερνετς αυτή τη στιγμή βλέπεις οπτικοακουστικά ριπς του Celebration Day με μέγεθος μέχρι και 10 Giga… :roll: