Led Zeppelin

Μα δεν ειπα αυτο, απλως ειπα οτι ο ορος “εμπορικο” ειναι λαθος. Μαλλον εννοουσες πετυχημενο εμπορικα. :wink:

kapos etsi. :lol:

μετα απο πολυ πολυ σκεψη αποφασισα το ΙΙΙ.

Λες? Μπα οχι δεν ψηφιζω [-( [-( [-( [-( [-( [-(

Led Zeppelin I, IV, Physical Graffiti, Presence #-o

Tα τέσσερα πρώτα είναι ισάξια. Δεν μπορείς να διαλέξεις.

Ta 4 prwta allaksan tin istoria tis rock gnk…Alla to tetarto itan epiko…

Λοιπον μετα απο αρκετη και ωριμη σκεψη ψηφιζω το IV :smiley: :smiley: :smiley: :wink:

Aπλά ακούω το III και έχω καυλώσει. Δεν άντεξα ήθελα να υμνήσω το θεικό αυτό συγκρότημα. Επίσης αποφάσισα να περιορίσω τις καινούριες κυκλοφορίες που ακούω. Τρώνε τζάμπα τον χρόνο μου :wink:

:rockon: :rockon: το ΙΙΙ και τα μυαλα στα καγκελα!!!

Immigrant song :band:

Απλά το σπουδαιότερο hard rock συγκρότημα όλων των εποχών. Δεν θυμάμαι τι είχα ψηφίσει στο poll αλλά όλα τα album τους είναι καταπληκτικά. Ξεχωρίζω Led Zeppelin I, Physical graffiti, Presence

Το ντεμπουτο τους,γιατι ακομα το babe i’m gonna leave you μου φαινεται στοιχειωμενο οσες φορες κι αν το ακουσω.

Το III το εχω αλλα δεν με εχει κερδισει ακομα υστερα απο τοσο καιρο. Δεν του’ χω δωσει και πολυ σημασια βεβαια :roll:

Το IV εχει κομματαρες μεσα αλλα…

με το I δεν συγκρινεται κανενα. Το Babe I’m Gonna Leave Υou πριν κανα χρονο που το πρωτοακουσα με ειχε πωρωσει πολυ τρελα. Μεαχρι που και να κλαψω μ’ επιανε :-s

ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΣ ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΟΣΤ??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ???

ΜΕ ΤΙ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ???

ΤΕΣΠΑ ΨΗΦΙΣΑ ΤΟ IV

ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ STAIRWAY TO HEAVEN

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ BLOWING IN THE WIND ΜΑΚΡΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΟΚ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΒΕΡ…

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙ LED ΖΕPPELIN ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ???

Δε θυμαμαι τι ειχα ψηφισει αλλα το βρισκω αδικο να παρει μονο 2 ψηφους το Physical Graffiti…8O

Το ΙΙΙ και με μεγάλη διαφορά μάλιστα.

Η πρώτη μου επιλογή όποτε θέλω να ακούσω Zeppelin. Όλα τα υπόλοιπα έπονται. 8) :roll:

Δεν υπαρχει thread gia tous zeps οποτε ειπα να κανω :stuck_out_tongue: Τι γνωμη εχετε λοιπον για την μπαντουλα αυτη? #-o

Διορθωσε το ονομα κι ολα καλα…

Αν διόρθωνες τον τίτλο θα ήταν λίγο καλύτερα…

Οκ, νομίζω ότι ό,τι και να λέμε για Led Zeppelin θα είναι λίγο, οπότε επειδή βαριέμαι να γράφω πράγματα και να είναι και λίγα, δε γράφω τίποτις

Εντιτ: Ο σπαστικός CrisP με πρόλαβε