Leftover crack

λοιπον ποια ειναι η γνωμη σας για την εν λογω μπαντα?εγω προσωπικα τους θεωρω γαματους…δεν τους ακουω πολυ καιρο 1-1.5 χρονο περιπου αλλα κολησα απο την αρχη!

Γαμάνε!

Fuck world trade.

WTF???

Yπήρχε τέτοιο θρεντ κι έχει πάει άκλαυτό??? Ντρόπη

Ντάξει οι Choking Victim (πρών Leftover Crack) και οι Leftover Crack ανήκουν στις 10 αγαπημένες μου μπάντες έβερ…

Μιλάμε για πολύ μεγάλες αγάπες…Έχω σε αυθεντικό σχέδον ότιδηποτε έχουν κυκλοφορίσει οι 2 αυτές μπάντες (δεν μπορώ να τις δω χωρίστα, για μένα είναι ένα), τους ακούω χρόνια, πωρόνομαι με οποιαδήποτε μπάντα κι αν καταπιαστεί/συνεργαστεί ο τραγουδιστής τους Scott Sturgeon (Stza) και όμως τόλμησα για έντελως μαλακίσμενους λόγους να τους χάσω το καλοκαίρι του 2008 που ήρθαν στην Θεσσαλονίκη…Το μετανιώνω ακόμη ρε πούστη μου…Καλύτερα όμως να συζητάμε γι αυτούς στις punk κυκλοφορίες γιατί πάλι θα θαφτεί το θρεντ και δεν θα πάρουμε χαμπάρι

Νταξει μωρε, μην αγχωνεσαι εχουν παει θρεντ και θρεντ ακλαυτα…
νταξει δεν επεσα και στο πατωμα για την παρτη τους αλλα το fuck world trade που και που το βαζω να το ακουσω!!!

Aπαράδεκτος!

(και το mediocre generica ν΄ακούσεις, και το no gods/no managers από choking Victim που είναι υπερΕΠΟΣ)

Choking victim ακουσα ενα -δυο κομματια στο ιουτουμπιο και δεν μου παν ΤΙΠΟΤΕ…
Τωρα εχω ενα σωρο αλλα πραγματα να τσεκαρω, οταν πεσω σε περιοδο ξηρασιας θα κατεβασω και τα δισκακια που ειπες… αλλα μην περιμενεις να μ αρεσουν…
Αφου τα χουμε πει μεταλλας γεννηθηκα μεταλλας και θα πεθανω, οσο Punk/crust και να ακουσω:lol:

με στεναχωρείς ταμάλα, αλλά χαλάλι σου

Eλα μωρε hardcora σε τσιτωνω λιγο, απλα!!! Μια χαρα γαμαει το Punk-h/c-crust το 95% τουλαχιστον του metal

Οι τυποι ειναι και γαμω!! Και γω τους εχασα το 2008 απο μαλακια μου… :frowning:

Οι αλήτες είχαν σκάσει και αστεροσκοπείο πρόπερσι τον Σεπτέμβρη ε. (:*

Φοβερό λάηβ. Έξω φρενών!

Δυναμικά έσκασε ο βάκιλος στο groups and artists

Σε ζηλεύω αλήηηηητη