Legend Of The Seeker

είναι μια νέα σειρά, έχουν προβληθεί μόνο 3 episodes…
είναι από τους παραγωγούς του Ηρακλή και της Ζήνας…μόνο αυτή η αναφορά με απότρεψε αρχικά να την δώ,αλλά μου έκανε καλή εντύπωση…όποιος άλλος την έχει παρακολουθήσει ας πει…
http://www.youtube.com/watch?v=18Wb2yAUddg


Now playing: Anathema - Pulled Under At 2000 Metres A Second
via FoxyTunes

Ειδα το τρεηλερ και κατεβαινουν ηδη…
Πρωτες εντυπωσεις σε λιγες μερες…

Αρκετα καλα τα πρωτα 7 επεισοδια αν και αρχιζει να μου θυμιζει αρκετα Ηρακλη-Ζηνα…Θα μου πειτε απο τους παραγωγους τους ειναι…Τεσπα…

Νεο επεισοδιο θα προβληθει στις 10/1…

ρε οι μάχες δεν σε πορώνουν?είναι πάρα πολύ καλά στημένα όλα,δεν το περίμενα για τα bold γράμματα,αλλά έκανα λάθος,είμαι πλέον φανμπόης.


Now playing: Paradise Lost - Enchantment
via FoxyTunes

Δεν λεω ειναι καλογυρισμενο και καλοστημενα ολα…Κλασεις ανωτερο απο τις παραγωγες Ζηνα και Ηρακλης…

Απλα περιμενα μια συνεχομενη ιστορια να εξελισσεται σε καθε επεισοδιο και αντ’αυτου βλεπω τον ηρωα και την παρεα του σε καθε επεισοδιο να επισκεπτονται μια πολη και να της λυνουν το προβλημα…Δεν θελω αυτοτελη τα επεισοδια…
Θελω συνεχη ιστορια…Και ειδικα τα αυτοτελη του συγκεκριμενου ειδους ειναι αναμασημενα και τα ειχα βαρεθει στα Ηρακλης-Ζηνα…

Στο 7ο εστρωσε καπως σαν ιστορια και συνεχιζει…Για να δουμε…

Που θα βρω το 8o με ενσωματωμενους υποτιτλους…??

Ξερει κανεις…??

δεν έχω βρει τίποτα,λογικά σε κανά 2 μέρες θα έχουμε και subs,βεβαια μπορεί να τα δώ και με αγγλικούς subs.:-k


Now playing: Suidakra - Pendragon’s Fall
via FoxyTunes

Ξεκινησα να το βλεπω πριν κατι μερες.
Ειμαι στο 1.19-1.20.

Πολυ καλη σειρα.Τοπια,σκηνικα πολυ κομπλε.
Η ολη ιστορια ειναι αρκετα καλη και το casting επισης.
Μ’αρεσει που υπαρχει και ολοκληρος κοσμος αν και αυτο το
τουρ απο πολη σε πολη κουραζει λιγο.
Οι σκηνες μαχης ειναι πολυ καλες αλλα που ειναι το αιμα ρε παιδες ?

Ερωτας η Εξομολογητρια.

8)8) Σε βρήκα και δεν σε αφήνω τώρα. ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι καράβλαχοι του κερατά έκοψαν τη σειρά. Η δεύτερη season καλύτερη από την πρώτη ναι, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την έκοψαν, πήγαινε πάρα πολύ καλά. Ίσως έλλειψη χρημάτων, τι να πω…Δες αγόρι θα σου αρέσει.

Και προσκυνάμε όλοι μαζί τον υπερτιτανομέγιστο μάγο Zeddicus “Zedd” Zu’l Zorander, που είναι για μένα ο κορυφαίος χαρακτήρας της σειράς.

Αγαπάμε νο1

Αγαπάμε νο2

Tελειωσα και την δευτερη σεζον χτες.
Ανωτερη της πρωτης.
Μπηκαν και αλλοι χαρακτηρες μεσα,το σεναριο ξεφυγε εντελως και μ’αρεσε.
Το τελος ηταν το αναμενομενο αλλα πολυ ανατροπη επαιζε στα τελευταια επεισοδια.
Μπερδευτηκα.

Θεος ο τυπος που ειχε φτιαξει τους υποτιτλους.

Μάλλον αυτό είναι το τέλος
της σειράς, γι’ αυτό αντίο.
Ήταν ευχάριστη η διαδρομή στον
μαγικό κόσμο του Θρύλου του Αναζητητή.
Ευχόμαστε ολόψυχα σε αυτούς που
έκοψαν τη σειρά να μη δουν ποτέ το…
Φως της Δημιουργού και να καούν αιώνια
στις Πρασινωπές Φωτιές του Κάτω Κόσμου!

:lol::lol::lol:

Χαχα ναι και εγώ όταν το είχα δει είχα λυθεί στα γέλια. Άνετα το κράταγαν για 1-2 season. Νταξ το τέλος το ήξερες από το πρώτο επεισόδιο για να λέμε την αλήθεια, αλλά όπως λες πολλές ανατροπές που σε σημεία έλεγα, ίσως και δεν έχει το αναμενόμενο τέλος.

Για μένα ήταν καλό-γυρισμένο και έδωσε ίσο χρόνο συμμετοχής σε όλους τους πρωταγωνιστικούς ρόλους. Κρίμα που τελείωσε.

Επίσης ένα κλίμα Ηρακλή το αισθανόσουν εε? Ξέρεις μετά από κάθε μάχη, το μαλλί στη πένα κλπ κλπ:lol::lol:

Ε καλα σιγουρα αυτο.
Οι ιδιο το εφτιαξαν ετσι και αλλιως.