Legion Of The Damned,Suicidal Angels

Ναι ρε συ μην ανησυχείς, είμαι παλιός στο επάγγελμα και δεν παίρνω όποια να’ναι. Αν είναι 4-5 μαζί τσιμπάω τη μία. Εξάλλου το συγκεκριμένο live το έχω διαφημίσει τόσο πολύ και έχω ρίξει τόσο ψηστήρι που πατσίζουμε!:stuck_out_tongue:

τσεκαρετε τα νεα κομματια απο damned creed που παιζουν σαπορτ
γαμουν…κ ηχος γαματος!

Και οι Speedrush ειναι ωραια μπαντα! Εχουν μαλιστα εναν drumer για κιθαριστα και εναν κιθαριστα για drumer!!! (πολυ Aura Noir-ικο ε?:D)

Σημειώστε επίσης πως οι Legion of the Damned θα βιντεοσκοπήσουν μέρος της εμφάνισής τους στο An για το πρώτο τους dvd. Εσείς θα λείπετε??:wink:

ουπς να τα μας αυτα ειναι:D

Ωραια πραματα \m/

Επρεπε να ειχαν κανει και οι Asphyx αυτη την κινηση… οι Legion ειναι πιο προνοητικοι :wink:

θα προλαβουμε κανα μετρο μετα το live η παπαρια?δεν εχω μια γι αυτο

Κι εγω ηθελα να το ρωτησω αυτο…

κανεις?

Αν και δεν είμαι thrash metal οπαδός, ήταν η 1η thrash metal συναυλία που παρακολούθησα!

Ομολογώ πως ήταν πολύ ωραία… πάντα επιτυχίες και μπράβο στον Άλεξ
για τις διοργανώσεις που κάνει…:metal::respect:

Απίστευτα μικρή προσέλευση σε ένα live που περίμενα καιρό, και όπου πέρασα όμορφα. Άξιζε να έχει πολύ περισσότερο κόσμο για να γίνει βαβούρα. Και πάλι τέλεια ήταν, αλλά θα ήταν σίγουρα καλύτερα και για τη μπάντα και για τους διοργανωτές προφανώς. Anyway, πολύ δυνατή βραδιά!!!

DISTIXOS EXOUME TO …KOINO POU MAS AKSIZEI…KRIMA PIO POLY GIA MIA TETOIA MPANTA…KRIMA…