Legion Of The Damned,Suicidal Angels

Στις 20 Σεπτέμβρίου θα εμφανιστούν οι κορυφαίοι Legion Of The Damned,με support μία από τις πιο ταλαντούχες ελληνικές Thrash μπάντες τους Suicidal Angels.BE THERE!!

Πανε τα λεφταααα…
Municipal, cannibal, candlemass, burnt by the sun ηδη και τωρα κ αυτο.
Γαμησε τα

Εκει θα ημεθα κατα πασα πιθανοτητα :stuck_out_tongue:

Είμαστε σίγουροι οτι δεν υπάρχει κι άλλο thread με αυτό το θέμα; Εγώ απο πού στον πούτσο το έμαθα;:-k Ρε λες να το είχα ονειρευτεί; Γιατι είναι συναυλία όνειρο… Ισχύει η ερώτηση για το thread…

Δεν ξέρω ρε φίλε!Εγώ δεν είχα δει κανένα κι είπα να φτιάξω.

Και καλά έκανες… Έτσι για να μην ξεχνιομαστε!!!

ντουυυυυυυυυυυ!!!δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια,δεν θα εχω λεφτα!!!

Επειδή είμαι μαλάκας ξέχασα να γράψω πού θα γίνει το live!Θα γίνει στο AN Club!

Deja vu?
Καλα θυμασαι φιλε, ειχα ανοιξει thread για αυτο το ive στις 25 Μαϊου… αλλα μαλλον ηταν πολυ νωρις, υπηρχε αλλη επικαιροτητα εκεινο τον καιρο και “αλλαξε” σελιδα πολυ γρηγορα.
Τωρα δεν ξερω, ας συνεχισουμε εδω την κουβεντουλα για αυτο το live.

Λοιπον εδω ειναι η ανακοινωση για το οριστικο line-up:

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ LINE UP ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ LEGION OF THE DAMNED…
1st…SPEEDRUSH
2nd…DAMNED CREED
3rd…SUICIDAL ANGELS
HEADLINERS…LEGION OF THE DAMNED
η πορτα θα ανοιξει στις 20.00 και το live θα ξεκινησει στις 20.30.(AN CLUB)
Τιμη εισητηριου…20 ευρω(δεν θα υπαρξει προπωληση)
τα υπολοιπα…απο κοντα στην σκηνη!!!

Γιατί δε θα υπάρξει προπώληση?Πάντως ωραία θα περάσουμε :slight_smile:

Είδατε ρε; Σας τα έλεγα εγώ οτι υπήρχε thread κι εσεις με βγάζατε τρελο! Anywayz είναι απίστευτο το πακέτο και τα 20 euro είναι λουκούμι. Μακάρι να είχαν όλες οι συναυλίες τέτοιες τιμές. Αν είχε προπώληση θα πήγαινα με τα μπούνια για να είμαι σίγουρος!!!

τους ειχα δει πριν 3 χρονια στο Wacken και ειχα παθει πλακα.Βγαζουν τοση ενεργεια που σου κατεβαζουν τη μασελα κανονικοτατα.Σουπερ λαιβ και σιγουρα θα δωσωτο παρον μιας και θελω να τους δω να παιζουν το νεο υλικο.

Η αφισα της συναυλιας!

εκτος απο την προηγουμενη αφισα (regular version) υπαρχει και η limited edition digipack με bonus DVD αφισα για τους die hard fans :p:p (οκ, επρεπε να πω μια μαλακια για να δικαιολογησω το double-post)

λογικα θα ειμαι εκει!!γαμω θα ειναι κ καλη τιμη το εισητηριο!!!

Πάντως την καινούργια αφίσα δεν την είδα πουθενά… Αντίθετα την άλλη την πέτυχα σε αρκετούς τοίχους και πλέον κοσμεί και τον δικό μου!:stuck_out_tongue: Ελπίζω και το νέο κομμάτι να μη μου τη γλιτώσει…

οι legion of the damned εχουν σουξε στους θρασαδες της ελλαδος
ή στη παραμικρη μαλακια θα πεσει ξυλο???

Χα Χα εννοεις κατι αντιστοιχο με οσα εγιναν στους Municipal?:lol::lol::lol:
Δεν ημουν εκει αλλα τα εμαθα τα μαντατα.
Ευστοχη ερωτηση παντως

Nα τσεκαρετε και τους Damned creed…πολύ καλή μπαντα στον χωρο του thrash,ετοιμαζουν και δίσκο…

Μη ξεκολλας τις αφισες ρε!:stuck_out_tongue: Ασε τον κοσμο να μαθει για το live :lol:
Εχουμε κρατησει αρκετες για να τις μοιρασουμε την μερα της συναυλιας!:slight_smile: