Legions TourFest Septic Flesh,Nightrage,Lucky Funeral

:lol: βασικα ρωταω γιατι καπου διαβασα κατι για 4 το μεσημερι και πανικοβληθηκα :-s

Δυστηχως ισχυει αυτο το 4…

"Patra’s Legion TourFest Show Changes Venue…
Hi Everyone,

The Legions TourFest Show of Septic Flesh & Nightrage in Patra changes venue.
Unfortunately we are forced to change the venue on that city/show in order to succeed better conditions in that important show.
Lithografeio Theater was not finally according to our conditions we asked from the owner and we have to remove the show @ Rock Season Club.

Rock Season Club
Σκάλες Γεροκοστοπούλου

Οι πόρτες θα ανοίξουν στις 7.30

All The Best
GCA Concerts"

νταξ, να στηρίξουμε και λοιπά, αλλά μη λέμε για καλύτερες συνθήκες live στο rock season.
δεν κάνει ο χώρος για live και ξέρω επιβεβαιωμένα και από μέλη συγκροτημάτων πως αν ήταν στο χέρι τους δεν θα το επέλεγαν .

Άλλη φάση οι Flesh με Σωτήρη. Όταν μπορέσουν και ενσωματώσουν σιγά σιγά πιο παλιά τραγούδια στο σετλιστ θα είναι και καλύτερα.

Για τον χώρο…

Απο μαισπεις Vermingod ειδα μπηχτες για διοργανωση κλπ
Για πειτε για μας που δν ειμασταν να γελασουμε…

Θεσσαλονίκη θα παίξουν και τα άλλα 3 σχήματα… κατά τι ώρα δηλαδή… 7 που λεέι…

δεν ξέρω, πρόλαβα μόνο Nightrage και SepticFlesh.
Είναι λογικό να υπάρχουν χωροταξικά προβλήματα πάντως.
αλλά για αυτές τις μπάντες τέτοια live είναι ευκαιρία να παίξουν μπροστά σε λίγο περισσότερο κόσμο και να ακουστούν.
άρχισε η διαφήμιση για την πόλη μας πάντως.


“In Patra - possibly the smallest dressing room we’ve ever seen”.

απο ηχο κτλπ τι ελεγε…γενικα βαριεστε να πειτε ε :stuck_out_tongue:

Εδω λέμε για την πάτρα αλλά αθήνα και το sin city που θα παιξουνε δεν έχει backstage!

Nightrage πολύ μέτριος. πολύ όμως.
Septic Flesh άρχισε πολύ μέτρια, αλλά έστρωσε στην πορεία και τελικά ήταν οκ.
από τους άλλους μου είπαν ότι Lucky Funeral ήταν πολύ καλά.

οντος ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια για τις μπαντες αυτες να παιξουν σε λίγο περισσοτερο κοινο και να ακουστουν αλλα δν ηταν τροπος συμπεριφορας “επαγγελματικος” οπος τουσ φερθηκαν σε μια δυο μπαντες!!!

εδω οι vermingod ειχαν σετλιστ 7 κομματιων (ενο ειχε κατεβει το οριο τισ καθε support μπαντασ στο 25αλεπτο με 20αλεπτο λογο του οτι ι διοργανοση δν ειχε ετοιμασει καααν το stage για να αρχισει soundcheck KAI ola eginan 1.30 ωρα πριν τον καθορισμενο χρονο εναρξης τ λαιβ το οποιο αρχισε στισ 9 APO 7!!) OI vermingod λοιπον ειχαν 7 κομματια σετ λιστ και τουσ ειπανε να κατεβουν στα 3 ι 4 δν θυμαμε, δλδ στο 15αλεπτο !!! ημαρτον !!! που τα παιδια τα γουσταραν απο τι ειδα το κοινο και γενικα τα εσπασαν στο λαιβ!!! το ιδιο εκαναν και στουσ ΚΟΡΙΓΚΑΝ κριμα να φερονται ετσι σε μπαντεσ που πανε να κανουν κατι σε μια πολη και που κραταωε ζωντανη μια σκηνη οποια μπαντα και να ειναι αυτη!!

Εεε!
καλα!
Λές και δεν τα ξέραμε! Πού το βλέπεις το περίεργο δεν ξέρω !!!
Ολα τα σκατά οι μικρές οι μπάντες τα τρώνε,ποιος θα τα φάει … οι φίρμες ?
Οσο για την καθυστέρηση…μία απο τα ίδια!
αφού έχει μάθει ο κόσμος και δεν πάει πλέον την ώρα εναρξης ενός Live
Οπότε να μήν κλαιγόμαστε,το έχουμε συνηθίσει …
μέχρι να γίνουμε φίρμες βεβαια … :stuck_out_tongue: :lol::lol:

gamise ta kai afise ta!!!

genika stin patra dn iparxei organosi kai o enas trogete me ton allo akoma kai sta sobara events!!

pao na xorepso kalamatiano na ksexasto!!! :stuck_out_tongue:

μολις γυρισα απο την συναυλια…ηταν μονο nightrage με lucky και απλα θερισαν!!!οι τυποι απαιχτοι!!!

ontos lucky gamisan kolidiaa !!!

konomisa kai blouza lucky me perifania tha tin foro !!! :stuck_out_tongue:

παιδιά σόρρυ, αλλά χάθηκα λίγο… Αθήνα θα παίξουν όλοι και πότε;;

ποια τα υπόλοιπα συγκροτήματα για Θεσσαλονίκη και τι ώρα ξεκινάμε… :!:

7:00 ανοιγουν οι πόρτες…
ξέρω ότι ανοίγουν οι ritual of odds (δεν τους ξέρω αλλα το είδα στο myspace τυχαία) και οι show your face.

α! Lucky Funeral δεν έχει για εμάς…