Legions TourFest Septic Flesh,Nightrage,Lucky Funeral

Οι Lucky Funeral είναι στανταράκι απο οτι ξέρω!
Παίζουν σε όλα τα live !

γιατί ρε απο 300 και άτομα κανείς δεν σχολιάζει και θα γίνω εγώ ο κακός…
άλλη φορά εαν πάω σε συναυλία με πάνω από 3 σχήματα να με χ…
βέβαια μπορούσα να πάω αργότερα, αλλά μετά το φιάσκο με Marduk/Vader στο ίδιο μαγαζί κατηφόρησα κατά τις 8… 3 αδιάφορα νεανικά γκρουπάκια (οι Πατρινοί καλούτσικοι ήταν μάλλον!)… Lycky Funeral ότι περιμέναμε (τα οπίσθια και τις πατσιές του τραγουδιστή…), και μετά Nightrage… τι σκ@τ@… καλά γιατί δεν κάνανε κάτι με τον ήχο τους… γιατί δεν προβάρανε, γιατί δεν εμφανίστηκαν στο soundcheck… πρόβα ήταν αυτό… ούτε οι ίδιοι δεν άκουγαν τι έπαιζαν… μ@λ@κίες για 45 λεπτά! κρίμα… βλέπω τον Μάριο να ψάχνει νέους session members από το Σκανδιναυία μερία… και πάνω που έλεγα ότι έφταιγε το μαγαζί (μετά θα τα πώ και γι αυτό) να σου κατά τις 23.45 το soundcheck απο Septic Flesh… επαγγελματικό… κι όταν άρχισαν έσπειραν!!! σκηνική παρουσία άριστη, πάιξιμο γαμ@το, επικοινωνία με το κοινό, ήχος τέλειος, μπράβο! δεν είναι τυχαία 20 χρόνια στη σκηνή, την παγκόσμια σκηνή… κι εδώ έχουμε το οξύμωρο (!) που τα μέλη μία ώρα μετά (πήγε 1 και μισή νομίζω) γουστάρουν encore και τα καλόμωρα του μαγαζιού μαζεύουν… σώπα ρε… και το άλλο… γιατί ρε μάγκες ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΤΥΠΩΜΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ… γιατί δείνατε ένα κωλόχαρτο που έγραφε ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2008 και το κωλοβραχιόλια των ravers για να μπαινοβγαίνουμε… τελικά δεν είσασταν υπεύθυνοι για τον απαίσιο ήχο των Nightrage, είσασταν όμως για το υπόλοιπο μπουρδέλο…
Υ.Γ. παρέα ενηλίκων (σημαντικο) από έξω συζητούσε ότι θα ρίξει τρελό άκυρο τόσο σε Beheaded όσο και σε Behemoth στο ίδιο μαγαζί σε μερικές ημέρες…
Υ.Γ.2 ρε καλή φάση να βάλετε Rotting Christ μόλις τελείωσε το σετ των Septic Flesh!!!