Lenny Kravitz - 01/08/2008 - Θέατρο Λυκαβηττού

ONIRAMA!!!8O
Για όνομα του Θεού!!! Δεν έχω καταλάβει ποιος σπρώχνει τόσο πολύ και έχει δώσει τόση αξία σε αυτά τα καρλιαντά. Τι να πεις για το επίπεδο μας!!

ειναι ο μοναδικος λογος που χαιρομαι που δεν θα παω.ελεος ρε παιδια.πλακα θα χει να εχουν και κανενα ρεμο μαζι τους

ΞΑΝΑ ΕΛΕΟΣ!!![-X [-X :thumbdown: :thumbdown:

περσι το καλοκαιρι στην αιγινα που ημουν ειχα φαει φρικη μ’αυτο το χαζοτραγουδο τους που το παιζανε παντου.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Οντως Χαζοτράγουδο !!!

Μου τιν δίνει και εμένα :lol: :lol: :lol:

Ξέρουμε τι ώρα βγαίνει ο Lenny?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλή φάση!

Προτείνω όλοι να πάμε στον Lenny μόνο και να ρίξουμε ένα άκυρο στους φλώρους!

φταιω εγω που διαβασα Lemmy?:-s

επαναλαμβάνω, ξέρουμε τι ώρα βγαίνει ο Lenny?..

Στο site της didi δε γράφει ακόμα.

Οι πόρτες ανοίγουν στις: 18.30
Show Times:
20.15 Onirama
21.30 Lenny Kravitz

Κατι μου λεει οτι απο το forum εμεις και εμεις θα ημαστε:p

θα μαι κι εγώ :-s

κι εγω θα μαι… αν με δειτε μην φοβηθειτε μιληστε μου… δεν τρωω ανθρωπους…

δυστυχως χτες δεν μπορουσα να ειμαι(σε ποσα να παω κι εγω πια?).τι ελεγε? μπορει κανεις να μου πει?

Να πω ότι έσκασε στραβή στη κωλοδουλειά κ έχασα την συναυλία…? Την τρέλλα μου μέσα, περιμένω κριτικές, σχόλια… #-o

Δεν πήγε κανείς??:-k

5000 κόσμος , μπορει και λιγο παραπανω. σε σχεση με το set list που υπαρχει λιγο πισω δεν επαιξε το τελευταιο κομματι. Διαρκεια συναυλιας 2 ωρες (τα κομματια τα ξεχειλωσε οσο δεν παει…) Ο περισσοτερος κοσμος περασε πολυ καλα, περισσοτερα στο review:)

Προσωπικά πέρασα καταπληκτικά! Δεν μπορούσα να σταματήσω να χορεύω!!!
Το setlist παρακάτω… θέλω να πιστεύω πως δεν ξέχασα κάποιο τραγούδι. Μεγάλες απώλειες κατά τη γνώμη μου τα mr cab driver, again και love revolution. Μου άρεσε πολύ ο πληκτράς και ο μπασίστας… ο κιθαρίστας του όχι και τόσο. Ο Lenny ήταν τέλειος! Φωνή άψογη!

Bring it on
Always on the run
Dig in
Fields of Joy
It Ain’t Over Till its Over
Dancing Till Dawn
Be
Stillness of heart
I’ll be waiting
Where are we running
American Woman
Fly away
Let love rule
Are you gonna go my way

videos

BRING IT ON
AMERICAN WOMAN
IT AIN’T OVER TILL IT’S OVER

photos