Let's Play IV : Head To Head (Metallica)

Γιατι ομως παντου διπλο S? :stuck_out_tongue:

Γιατι το εφε, πως βαλανε αυτοι το διπλο m στο Rammstein.

Δεν μπορεις να πεις παντως, ειμαι consistent στην ανορθογραφια μου.

1 Like

Προς το παρον παντως ειναι μονοτερμα το ματσακι, αν και οι περισσοτεροι που ψηφισαν Reise, Reise ειπαν οτι ειναι πολυ μικρη η διαφορα μεταξυ των δυο δισκων (και συμφωνω). Το σκορ ειναι 11-3 και δεν προκειται να αλλαξει και πολυ προφανως, αντε να παρει κανα 2 ψηφους ακομα το Rosenrot.

Απο τα 22 τραγουδια παντως εγω κανω skip μονο στα Los, Spring (@morgoth :sweat_smile: ) και Stirb Nicht For Mir, το οποιο μου φαινεται απιστευτα τυρενιο και δεν το πολυμπορω, αν και ομορφο τραγουδι.

Los γαμει ρε

To Los το ψιλοβαριεμαι και εγω ειναι η αληθεια. Το Spring απο την αλλη, ακομα δεν εχω συνελθει απο το σοκ :stuck_out_tongue:

Ψήφισα Mezmerize και Reise, Reise. Των SOAD τα θεωρώ πάνω-κάτω ισάξια, απλώς το Mezmerize το θεωρώ ΕΛΑΧΙΣΤΑ πιο πάνω. Δισκάρες πάντως αμφότερα, μεγάλη δουλειά ότι κατάφεραν να βγάλουν υλικό αντάξιο του Toxicity, είχαν περίοδο πολύ μεγάλης έμπνευσης τότε. Rammstein το Reise, Reise έχει περισσότερα κομμάτια που μου αρέσουν, αν και Benzin και Mann Gegen Mann με έκαναν να το σκεφτώ λίγο αρχικά.

3 Likes

Same here.

Δεν με βλεπω να ακουω το rosenrot :stuck_out_tongue:

Αμα σου αρεσε το Reise Reise να το ακουσεις οπωσδηποτε, μην σε ξεγελαει η διαφορα, οι περισσοτεροι ψηφισαμε το πρωτο αλλα χωρις να το θεωρουμε τοσο χειροτερο και απο την στιγμη που συνεχιζει απο εκει που ξεκιναει απο εκει που σταματησε το Reise Reise δεν γινεται να μην το ψαξεις.

3 Likes

Κυρίως μη σε ξεγελάει η διαφορά γιατί σχεδόν σε όλες τις αναμετρήσεις που έχουν διδυμακια με χρονική διαφορά μηνών , θα βγει πρώτο αυτό που βγήκε πρώτα, είτε είναι καλύτερο είτε όχι :sunglasses:

Αργουν τα illusions @QuintomScenario ;;

1 Like

Τα βάζω και σήμερα αν θέλεις αλλά έλεγα να πάμε σε Load Reload πρωτα :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Θα ειναι ψέμματα αν πω οτι δεν περιμενω load/reload με αγωνία. Οχι για να ψηφισω. Για να διαβάσω.

Μηνας περασε. Τι θα γινει; θα γινει reload το τοπικ;

1 Like

Καλημέρα καλη βδομάδα.

4 Likes

Καλησπέρα καλη βδομάδα @QuintomScenario

1 Like

Χαχαχαχ οκ οκ εντάξει, ακούστηκες, δίκιο.

Θα το σεταρω το βράδυ

1 Like

Offtopic, αλλά διάβασε κανείς για το σκηνικό που έγινε με τους Rammstein? Κάτι με τα pre/after parties που κάνουν, βγήκε μια γυναίκα και λέει της δώσανε κάτι, και τώρα βγήκανε και άλλες κοπέλες που λένε ότι πάθει κάτι παρόμοιο

γνωστές μου που είχαν πάει σε ένα ανάλογο after party πάντως πέρασαν σουπερ και χωρίς εννοείται καμία παρενόχληση. So I dunno

Τιλερε παιδι μου.