Η συναυλια τησ χρονιασ - αlice cooper

28 ιουλιου αθηνα εκτος απροοπτου! η συναυλια της χρονιας για να μην πω της δεκαετιας, μιας κ εχει να ερθει πανω απο δεκαετια! (ας μου πει καποιος που ξερει απο ποτε συγκεκριμενα!) ποσοι θα παμε??? Για να δω!!8)
Α παρτε κ μια γευση απο Poison να δηληριαστειτε!!! (Να πω οτι στην εκπομπη μου το χω σημα κατατεθεν!!)

http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&ob=av3n

Αυτά είναι.Να έχει και καλή τιμή να το τιμήσουμε.:wink:

Νομίζω ότι είχε έρθει το 2007. Έχει ανακοινωθεί επίσημα ή είναι απλά φήμη??? :-k:-k:-k

σιγα μην εχει και εναν αιωνα
και το 07 και το 04 ειχε ερθει

ειναι σιγουρο? κανα link εχουμε???

Γιατί να μην έχω ασχοληθεί γαμώτο. :frowning:

www.alicecooper.com

July 28, 2012 Seebronn, Germany Rock Of Ages Festival

:lock:

Την τελευταία δεκαετία έχει έρθει:

9 Ιουνίου 2004 Θέατρο Πέτρας

21 Ιουνίου 2007 Θέατρο Λυκαβηττού

Για καλή τιμή στο εισιτήριο δεν το νομίζω, αλλά μακάρι…

http://alicecooper.com/tour-terror Εδώ δείχνει ότι παίζει αλλού στις 28…:-k

26 Ιουλίου Παίζει Καναδά

26-29 Ιουλίου υπάρχει ένα φεστιβάλ στο Βέλγιο όπου έχει κλείσει εκεί.

Πως θα παίξει Ελλλάδα;

καλα οτι θέλετε γράφετε?? 28 ιουλιου παιζει αλλου… κλείδωμα και μπαν! [-X

Παιδια ο Cooper αν 15 μερες πριν τη συναυλια δεν εχουν προπωληθει τα 3/4 των εισητηριων δεν ερχεται !! κ περυσι που ητανε να παει βουλγαρια δεν προπωληθηκαν τα 3/4 κ δεν πηγε! παιζει να γινει κ εδω αυτο αλλα φυσικα δεν το ευχομαι

Το “εκτός απροόπτου” μου άρεσε! Σοβαρευτείτε ρε, μην ξεσηκώνετε χωρίς λόγο τον κόσμο!

μα δεν θα ερθει εδω ετσι κ αλλιως :slight_smile:
εσυ που το ειδες οτι ερχεται?? :slight_smile:

Ότι να’ναι!

σορρυ τωρα το ειδα… δεν το εψαξα στο σαιτ του μου το ειπαν για σιγουρο παιδια τα οποια θα βαλουν κ λεωφορειο να πανε… τι να πω… ενταξει δεν ηξερα, αμα ειναι να κλειδωθει οκ αλλα μπαν γιατι ? :(επειδη παραπληροφορηθηκα για κατι κ το ανεβασα?

Ψαξ το για τη Βουλγαρια να δεις αμα θες

Μαλλον εννοει οτι εκτοσ απροοπτου 15 μερες πριν δεν θα πουληθουν τα 3/4 των εισιτηρίων στη Γερμανια κ τελικα θα ακυρωθει εκει κ θα γινει εδω. Αυτο καταλαβαινω.
LOL.

Σφίξανε οι ζέστες κι αρχίσαμε τα κουφά στο forum… Οπότε κι επίσημα καλό καλοκαίρι παίδες!

Kαταρχην σημερα γραφτηκα, Και δευτερον ενα λαθος εκανα, με παραπληροφορησαν ατομα κ δεν μπηκα στη διαδικασια να το διευκρινισω πρωτου το γραψω. Ελεος πια δεν εκανα κ εγκλημα. Οκ δεν θα ρθει το ειπαμε. Δεν το αφηνουμε να παμε παρακατω?:wink: