Lie To Me

Ti σας εχω τι σας εχω…
[CENTER]
[/CENTER]

λεπον για τους φαν των ασυνομικοτέτοιων με δοσεις κοινωνικων επιστημων, ψυχολογιας, συμπεριφορων και τα λοιπα, ομορφη σειρα που μου την προτεινε η μανα μου :expressionless:

Lie To Me λεπον, o Cal Lightman ειναι ειδικος στο να διαβαζει body language και χαρη στο ταλεντο του και την ομαδα του (μενα παλικαρι που δεν λεει ποτε πσεμματα σε φαση “θα ηθελα να κανουμε σεκς”) “διαβαζει” (sic) τους υποπτους και λυνει μυστηρια και τα ρεστα…

Πολυ ομορφη σειρα, ειδικα για καλοκαιρινο καψιμο…

13 επς ειχε η πρωτη σεζον μιας που αρχισε τον γεναρη, και συνεχιζεται τουλαχεστον και του χρονου…

Enjoy

Eντάξει, τα ξένα σίριαλ τα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι. Και μόνο που βλέπω τη σκατόφατσα της ηθοποιάρας Tim Roth θα ψηνόμουν. Κι αυτή αριστερά μάχιμη δείχνει.

bon jovi - lie to me

spam off

και που στο καλο την βρισκω καλε μου κυριε???με νταουνλοουντ ξεχνα το γιατι εχω 2 μεγκα μπι πι ες…

Ε φαντασου την…

__Σε έχω: Lie To Me από το ομότιτλο του Jonny Lang. :smiley: 8)

__Στα τις σειράς τώρα… Δεν ανοίγει όλη η εικόνα σε μένα (?!), αλλά και μόνο που είδα (κι εγώ) τη φάτσα του Tim Roth, ψήθηκα.

__Ετσι κι αλλιώς κάτι CSI και Βones μια χαρά μου άρεσαν και όσο για την body language, ε λόγω διαστροφής επαγγελματος είναι ακόμα πιο ενδιαφέρον για μένα. :smiley: Πάω να ψάξω. 8)

__ΤΗΑΝΧ!!

Αν και έχω δει τα 3 πρώτα επεισόδια μόνο, λόγω έλλειψης χρόνου, φάνηκε ιδιαιτέρως συμπαθητική η σειρά.
Υπάρχει ήδη thread για το Lie To Me, άλλο αν τότε που έγινε δεν είχε αγγίξει κανέναν :stuck_out_tongue:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10827

την άρχισα κ μου άρεσε αρκετά

ελπίζω στη συνέχεια να έχουμε κ εξέλιξη των χαρακτήρων

Lie to Me - Chris Isaak

Κατεβάζω επεισόδια, άντε να δούμε και φέτος…

Lie To Me - Tom Waits

ο νέος χάουζ δεν με άγγιξε, αλλά το πρώτο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν αυτού εδώ είναι πολύ καλό !

το βλέπει κανείς σας ακόμα ?

Προσωπικά το παρακολουθώ ακόμα.
Γενικά έχω κόλλημα με οτιδήποτε συνδυάζει ψυχολογία και γι’αυτό το βλέπω.
Συνεχίζει σε καλά επίπεδα!

Γεια σας παιδιά! Η σειρά γαμαει και όσο περνάει ο καιρός γαμάει ακόμα περισσότερο. Κατεβάστε και δείτε άφοβα.

__Εγώ πάλι περιμένω να ολοκληρωθεί η σεζόν… Την πρώτη την είδα “μονορούφι” σε δύο μέρες -εξαιρετική. 8)

__Γενικά, αν δεν είναι κάτι που το παίζει η τηλεόραση σε σταθερές μέρες και σταθερό κανάλι (με λίγο λόγια, σχεδόν ποτέ στην απαράδεκτη σ’ αυτό το θέμα ελληνική πραγματικότητα), θέλω να το βλέπω όπως θέλω, και όχι να έχω την αγωνία κάθε φορά, κατέβηκε δε κατέβηκε, θα χάσω ή δε θα χάσω καμιά σημαντική για την πλοκή ατάκα (αν δεν έχει υπότιτλους), θα το δείξει δε θα το δείξει το κανάλι (ελληνικό η μη) κλπ… :slight_smile:

__Οπότε προτιμώ να ολοκληρωθεί η σεζόν και μετά να τη δω… :slight_smile:

νεο επ βγηκε την δευτερα.

γενικα θα κυλησει μεσα στο καλοκαιρι αποτι φαινεται. ομορφιες, ναχουμε και κατι να βλεπουμε

νάης νάης νάης

θα τσεκάρουμε

Φοβερή σειρά. Ενώ ήταν λίγο επικίνδυνο να βγει άλλη μια σειρά που δείχνει εναλλακτικούς για να πιάνουμε τους κακούς μετά τα csi,bones,numbers,criminal minds και ένα σωρό άλλα καταφέρνει να ξεχωρίσει.

Μόλις είδα το 2 επεισόδιο της 2ης season και μου σηκώθηκε η τρίχα όταν έβαλε soulsavers

Ευχαριστούμε τον γιάσονα για την πρόταση.

Dr Lightman is back ! είδα 3 επεισόδια, το πρώτο πατατέησιον, αλλά τα άλλα 2 πολύ δυνατά

όσοι πιστεύετε πως ο house παραφλώρεψε, πλησιάστε τον φοβερό tim roth εδωπερα κ δεν θα χάσετε!

Πάρα πολύ καλή σειρά.Είμαι στη δευτερη season (περίπου στη μέση) και έχω πορωθεί.[SPOILER]πρώτη season έφυγε σε λίγες μέρες,και βλέπω τουλάχιστον ένα επεισόδιο την ημέρα:p[/SPOILER]

Κρίμα που έχουν βγει μέχρι τώρα μόνο 3 seasons.:(:(:stuck_out_tongue:

να λες παλι καλα, φημες λενε πως δεν το βλεπει κοζμος.