Ligo akyrh erwthsh

prwta prwta geia se olous :slight_smile: molis anakalypsa ayto to site k m arese polu ^^
loipon…exw mia erwthsh…8elw na valw skoulariki ,alla dn exw idea ti eidos 8a eprepe na valw giati dn exw askolh8ei ka8olou me to 8ema…dn skefthka ikanena allo site pou 8a borouse na apanthsei se aythn thn erwthsh…to styl m einai kuriws metal-rock…an borei kaneis na voh8hsei… :slight_smile:

Γειά χαρά. Καταρχας δε γράφουμε με greeklish. Συνέχισε με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ.

Κατά δεύτερο λόγο, καλώς ήρθες! Μπορείς να γράψεις για το θέμα που ρώτησες εδώ:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4746

Να υποθέσω πως αφού σου αρέσει το ροκ/μεταλ στυλ, ακους και τέτοια μουσική? Θα ήθελες να μας πεις τα ακούσματα σου? Το φόρουμ είναι κατά κύριο λόγο μουσικό, και όχι φόρουμ για ρούχα, στυλ και τέτοια…

Συγγνωμη καταρχας για τα greeklish.Ας συστηθω τωρα ξ εγω :slight_smile: με λενε αντωνη ,ειμαι απο ροδο ,πας 2α λυκειου ,και ,αν δν το καταλαβατε ,μαρεσει rock metal κλπ…ακομη μαρεσει το ποδοσφαιρο ,και ειμαι πορωμενοσ με το warcraft 3 ή αλλιωσ dota…αλλα μιλαμε καψιμο…εμμμ…τι αλλα?..μαρεσει να κανω μαλακιε$ με τουσ φιλουσ μ κ (προσπαθω) να μαθω κιθαρα ^^ αυτα :slight_smile: τωρα ,αν μπορει καποιος μοντερατορας να σουλουπωσει λιγο αυτο το topic… παω να εξερευνησω το site