Limited Editions, Βινυλια, Demo Tapes (που εχουμε / θελουμε)

Μα δεν βγηκε απο την Εarache. :lol:

Η τιμη περιλαμβανει και εξοδα με κουριερ (UPS) και παλι ομως θα μπορουσε να ειναι πιο κατω.

To Illud Divinum Insanus βγήκε από τη Season Of Mist Χρήστο. On topic
τα τελευταία 3 μου αποκτήματα:
[B]Zemial - Dusk 7άρι (με ανάγλυφο το λογότυπο)
Convixion - Black Magic Night 7άρι
Chronic Decay - Justify Your Existence[/B]

:D:D

Δεν είχα ίδεα.

Ακόμα πιο σωστή η Earache τότε, θα βγάλει τα σπασμένα άλλης εταιρείας.
Πολύ μπροστά.

Παγιωμένες earache τακτικές. Όταν μια πρώην μπάντα της βγάζει δίσκο αλλού, τσουπ σκάει limited/anniversary/αρχειακό πράμα από τις “χρυσές μέρες”, το’χαμε δει το έργο όταν πρωτοφύγαν οι Entombed, οι Napalm Death και οι Godflesh, τους τελευταίους μάλιστα σχεδόν τους έλιωσε βγάζοντας τα “in all languages” ακριβώς πάνω στην κυκλοφορία του “hymns”. Γλίτσα εταιρία.

Μην πας μακριά, σχετικά πρόσφατα η ίδια εταιρία επανακυκλοφόρησε και τα 4 (πρώτα) LPs των Morbid Angel σε διάφορα χρώματα. Limited όπως πάντα!!
Αυτές οι αρπαχτές είναι πλέον γνωστές σε όλους μας. Και ειδίκα κάτι τέτοιες μέρες που υποτίθεται πως ο κόσμος έχει κάποια παραράνω χρήματα! Λέμε τώρα… :smiley:

[SIZE=“4”][COLOR=“Red”][B]WARLORD[/B][/COLOR][/SIZE]

[B]Deliver Us (ep 1983)
…And the Cannons of Destruction Have Begun (1984)
Thy Kingdom Come (1986)
Rising Out of the Ashes (2002)[/B]

[SPOILER][/SPOILER]

[B]καποια Longboxes :[/B]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[B]Bulldozer-ιες :[/B]

[SPOILER][/SPOILER]
[B]
Mortal Sin-ιες σε βινυλιο :[/B]

[SPOILER][/SPOILER]

[B]Nocturnal-ιες σε βινυλιο:
[/B]

[SPOILER][/SPOILER]
[B]
καποια βινυλιακια που εχω στη συλλογη μου, δεν ειναι ολα ιδιαιτερης χρηματικης αξιας, αλλα ειναι ολα μεγαλης συναισθηματικης… :[/B]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[B]πφφφφφ και που να πιασω τα Helloween[/B] :stuck_out_tongue:

[COLOR=“Red”][B]Thrash now…Work Later!![/B][/COLOR]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

χεχε ωραιος, εχουμε πολλα ιδια βινυλια, εχω κ εγω τα Invocator (προσκυνημα!), Delirium Tremens,τα Assassin, Wrath (το πρωτο ομως), Torment, τα Sacrifice, τα Darkness,τα Risk, Sabbat, Demolition Hammer κλπ… nice!

θα ποστάρω και αλλα τις επομενες ημέρες.
Κάποια ([I]όπως πολύ σωστά είπες και συ[/I]) μπορεί να μην εχουν τόσο μεγάλη χρηματική αξία…Αλλα όμως έχουν συναισθηματική. Στο κάτω κάτω της γραφής με αυτούς τους ήχους μεγαλώσαμε… :wink:

Σας ζηλευω για τη συλλογη σας

ετσι ρε πες τα, ειχα μια κουβεντα για το ποσο γαματο ειναι το πρωτο rumble militia κ εφαγα την απαντηση “ε νταξει, δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβος δισκος” οταν μιλαγαμε για μουσικη, καμια σχεση με τιμες. την εκανα με ελαφρα, μακρια απο τετοιους…

Με αυτή τη “λογική” ούτε το Master of Puppets είναι ακριβό. Εχει 8512 (λεμε τωρα) εκδώσεις. θα το βρεις παντού…Αυτο ομως δεν παει να πει οτι δεν ειναι δισκαρα…(αν και εχω να το ακουσω χρονια χαχαχα). Εφερα απλα ενα παραδειγμα…! Υπάρχουν 1000αδες.
Δλδ για να καταλαβω…ο τυπάς που μιλουσες μαζι του…Τι στο καλο εχει στη δισκοθήκη του…??..απο Iron Cross και πανω?? xaxaxaxa
Ρε παδια ο,τι ειναι ακριβο…(Και αναφερομαι στη συλλεκτικη του αξια)…δεν σημαινει απαραιτητα πως είναι και καλο…μουσικα. Μην μπαινετε σε αυτο το τριπακι. ([I]Βέβαια τα γούστα είναι γούστα[/I])
[B]Και όσο για το Rumble Militia…σκοτώνει[/B]…Και για του λογου το αληθές… :wink:

[COLOR=“Red”][B]Rumble Militia - Fuck Off Commercial[/B][/COLOR]

[SPOILER][/SPOILER]

ωραιος, και γω σε LP τοχω, συν κανα δυο ακομα. αλλα κατι ασχετο, μηπως υπαρχει κανενα θρεντ που να ποσταρουμε γενικα για τις συλλογες μας, κ αν δεν υπαρχει να φτιαξουμε ενα. γιατι αυτα που ποσταρουμε εδω και κανα δυο σελιδες ειναι δισκαρες μεν, δεν ειναι λιμιτεντ και ειδικες εκδοσεις δε… αρα ειμαστε λιγο οφτοπι :wink:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω κοιτάξει στο forum αν υπάχει, αλλά εστω και έτσι να είναι όπως το λες…δεν νομίζω να υπάρχει καποιο σοβαρό πρόβλημα εάν το ποστάρει κάποιος εδώ!

Anyone? :lol:

http://www.ebay.ie/itm/Morbid-Angel-MMXI-4-Vinyl-LP-Ltd-100-OOP-Altars-Blessed-Covenent-Domination-/330661564206?pt=Music_on_Vinyl&hash=item4cfcf70f2e

:|:|:|:|:|
[B]£700.00[/B]
:|:|:|:|:|

[B][COLOR=“Red”]£700.00 ??
:smiley:
Ο τύπος πάει να βγάλει τα “σπασμένα” της παραγγελίας του και μάλιστα με το παραπάνω!!!.
Είμαι 100% σίγουρος πως 8α είχε αγοράσει δύο boxes ([I]ένα για παρτι του & ένα για ebay[/I]).[/COLOR][/B]