Linkin park vs limp bizkit

αντε ψηφιστε βρε!

τους bizkit δεν τους εχω ματακουσει αλλα αντιθετως μου αρεσουν οι λινκιν αρα…

LP πολύ ευκολα!

Βoth of them…

αρα…κανενα?:p.
τι εννοεις δεν τους εχεις ματακουσει?απο το truth και μετα?χαθηκαν…και μετα το συγκλονιστικο βιντεακι του outlawtorn86…

ennov oti poly apla τους εχω ακουστα αλλα δεν θελω να τους ακουσω!

+1 οι linkin park ακούγονται, ειδικά στα πρώτα τους cd, αλλά από limp bizkit δεν έχω ακούσει κάποιο που να μου άρεσε εκτός από το “behind blue eyes” που αν δεν κάνω λάθος δεν είναι και δικό τους.

The Who :slight_smile:

Linkin Park άνετα…

συγκριτικά οι LB ήταν one hit wonder ενώ οι linkin park έχουν διάρκεια (λέμε τώρα)…

άρα linkin

ειναι μια 10ρια χρονακια.

Eγω πάλι πιστευω οτι οι Bizkit είναι τελείως παρεξηγημένοι στην χώρα μας…οκ δεν ειναι το υπερgroup,ειναι αμερικανακια και σε image και σε μουσική πλην όμως εχουν μερικά πολύ ωραία κομμάτια και γενικώς ακούγονται ευχάριστα…

σωστός… απλά οι LP έχουν περισσότερα ωραία κομμάτια κ ακούγονται πιο ευχάριστα…:wink::lol:

εχεις δικιο νταβι.και εγω ετσι νομιζω.γενικα το ειδος nu πιστευω οτι δεν εχει περαση στην ελλαδα.μην ξεχναμε τι “φιασκο” εγινε με τους κορν.αλλα η συζητηση θα βγει οφ τοπικ

Aυτό:)

ΛΠ, τους μπίσκιτ ποτέ δε τους πήγαινα. Το Behind blue eyes μου αρέσει περισσότερο από το αυθεντικό όμως#-o

Μποθ οφ δεμ ψήφισε ο nihilist.

Bασικά σέβομαι τον Shinoda γιατί είναι μεγάλος μουσικός. Οι άλλοι μου ειναι σχετικα αδιαφοροι.

LP λοιπον.

Κι εγω μποθ οφ δεμ ψηφισα.Πολυ καλοι και οι 2 αλλα οι bizkit μετα την αποχωρηση του borland το χασανε λιγο(η διασκευη του behind blue eyes παντως ειναι πολυ καλη).Λινκ για το καταντημα του fred δεν ξαναδινω οσοι δεν το εχετε δει πηγαιντε στο οφτοπικ στο αντιστοιχο thread.Α,ο borland για οσους δεν το γνωριζουν εχει μια καινουρια μπαντα μαζι με τους dqnny lochner(nine inch nails,josh freese(a perfect circle).

ναι οντως παρολο που ο μπορλαντ δεν ηταν τπτ το τρομερο μουσικα,εδινε αλλη χαρη στην μπαντα.ειχες απο την μια τον φρεντ να κανει τα δικα του και απο την αλλη τον borland να βαφεται και να χοροπηδαει.απο την αποχωρηση του και μετα παρολο που επαψα να ακουω μπιζκιτ μου φαινεται οτι σοβαρεψαν αποτομα.πραγμα που ισως να εχει να κανει με την παρακμη τους.
για μενα παντως καλυτερη διασκευη και απτο behind ειναι αυτο:


(κυριως στο home sweet home)