Linkin park vs limp bizkit

ειναι πιο διασημοι απο RHCP πάντως…:stuck_out_tongue:

Limp Bizkit τεραστια μπαντα. Οσοι πιστευουν πως επροκειτο για one hit wonder, καλυτερα να αναθεωρησουν και να ψαξουν τη δισκογραφια τους, εστιαζοντας πρωτα στο ντεμπουτο.

Linkin παντως κερδιζουν, με μικρη διαφορα. Ή μαλλον οχι, δε ξερω. Πολυ δυσκολο ερωτημα τη δεδομενη στιγμη. Αν με ρωτουσατε λιγο καιρο πριν, θα απαντουσα Linkin. Ισως φταιει η ξενερα απ το τελευταιο.

Επισης: http://www.youtube.com/watch?v=XqDA6HYCnHs

Παρτε πρεφα τι παιζει στο μπασο δλδ.

δεν μου αρέσει γενικά το είδος,ραπ-μεταλ…δεν ξέρω από την αρχή δεν μου έκανε κλικ,ανάμεσα σε αυτούς τους 2 προτιμώ linkin park.,μόνο και μόνο για το meteora…


Now playing: Elexorien - The Curse
via FoxyTunes

Ναι καλα…!!!:stuck_out_tongue:

Κανένα από τα δύο, δεν έχω τίποτα εναντίον, απλά δεν μ’αρέσουν:!:

Limp Bizkit
Βγαζουν μια μικρη καφριλα κ εχουν πολυ γαματο “ρυθμο”… Οι Λινκιν Παρκ εχουν μεγαλη προωθηση:?.

linkin park

επιασαν τοπο τα τοσα μαθηματα που καναμε!:stuck_out_tongue:

:roll::roll::roll::roll:

Προφανως, κανενα απο τα δυο…

ε τοτε γιατι ποσταρεις στο τοπικ τους βρε αδερφε…:-s
γενικα δεν φταις εσυ,δεν το λεω προσωπικα απλα καμμενη επιλογκ το κανενα απ τους δυο

οντοπικ
linkin park

Eμ το ειπες και μονος σου.:slight_smile:

Απο τη στιγμη που δινει επιλογη στην οποια περιλαμβανομαι, θα ποσταρω. :wink:

Και νταξει δεν νομιζω να ειναι λαθος η κινηση αυτου που εβαλε την ψηφοφορια να βαλει την επιλογη ‘‘κανενα’’, απλως μαλλον θα θελει να δει και σε ποσο κοσμο δεν αρεσει γενικα αυτος ο ηχος.

TA IDIA *&%#$@ EINAI KAI OI DYO…
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μadonna

Εγινε τετοιο θρεντ και γραφω ΕΓΩ στην τριτη σελιδα??? :lol: ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ LINKIN PARK. Limp Bizkit μου αρεσουν μερικα τραγ οπως Take A Look Around, Rollin, Behind Blue Eyes. Ρε παιδια (ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ) δεν νομιζω πως πλεον με το στυλ των LP του σημερα μπορουμε να τους συγκρινουμε με LB.

Τι εννοω… (δειτε παρακατω)

Κανενα απο τα 2 συγκροτηματα.

Linkin Park πριν το 2005

Chester Bennington - James Hetfield

(οι πολλες pics για σενα Wise:D)

Και οι Linkin Park σημερα

Mikels Shinoda and Axl Rosington

προφανως ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!

Tωρα αυτο, τι νοημα ειχε?

Ελα ντε ?