Linkin Park

-10000000000000000000000 σε οτι ειπες…[/QUOTE]

ΑΧΑ! Δηλαδή διαφωνείς ότι είναι καλοί σε αυτό που κάνουν?

Τωρα μιλαμε η κλανουμε? Καταλαβαινεις πυστευω τι ενουσα… Τεσπα :stuck_out_tongue:

ok ο, τι πεις!

FALSE ειναι και συγροτημα για μικρα ανωριμα γυναικακια και γκει.εντελως εμπορικοι και ψευτικοι λεμε

Αμα δε σ’αρεσουν στο κλουβι σου.Δεν σε υποχρεωσε κανεις να τους ακουσεις.Δε φορανε ολοι δερματινα σωβρακα τι να κανουμε?

γνωμη ειπα για χαλαρωσε.το τοπικ αυτο ειναι.τι γνωμη εχουμε.αιντεεεεεεεεε

Λέω να πάω στο τόπικ των Maiden ή των Hammerfall και να πώ ότι είναι για ζωόφιλους και κατίνες. Δε πιστεύω να σε πειράξει έτσι, τη γνώμη μου θα πώ απλά.8)

δειτε το θεμα του τοπικ πρωτα και αν βρειτε παρομοιο θεμα για μειντεν καντε οτι νομιζετε.ξεκινηστε απο το να μαθετε να διαβαζετε… ειναι μια αρχη.

Κατσε ρε, εσυ καθεσαι και αποκαλεις τον αλλον αδερφη, και λες οτι δε ξερει να διαβαζει?Μπορουσες απλα να πεις οτι δε σαρεσουν και οτι ειναι κατω του μετριου.

Δηλαδη αν πω εγω οτι οποιος ακουει μανογορ το κανει επειδη θελει να το παιξει βαρυς, ενω κανονικα ειναι φλουφλακος και μικροτσουτσουνος εσυ δε θα προσβληθεις?

OXI .οι γνωμες ειναι για να λεγονται.πες οτι θες.λες και δεν εχω ακουσει οτι μπορεις να φανταστεις.εν συντομια το τοπικ ζηταει γνωμη.δεν ζηταει κριτικη για καποιο δισκο ι κατι τετοιο.οποτε οτι πει ο καθενας μεσα για λινκινγκ εντος του τοπικ ειναι.μην το σκαλιζουμε ομως.αν σε καθε διαφορετικη γνωμη κανουμε ολοκληρο στορυ τοτε παει .χασαμε την μπαλα.

Υπάρχει τρόπος για να πείς τη γνώμη σου. Έλεος, σε φόρουμ γράφεις δε μιλάς στους κολλητούς σου, πως να το πεί πιο απλά κανείς?

Σου εγγυώμαι πως live θα ήταν πολυ πιο “διαχυτικος” :expressionless:

ελα ντε.απλα το ειπα .αν θες να το ξαναδεις δες το παραπανω.λινκιν παρκ χαχααχαχαχ.δεν ξαναμιλαω αρκετες θερμιδες ξοδεψα για αυτους.

Αυτο ακριβως.Σεβασου τον αλλον, για να σε σεβαστει και αυτος.Σορρυ για το οφφτοπικ, αλλα δε γινεται να μην σχολιασω το σκεπτικο ‘η γνωμη ειναι για να λεγεται οπως και να λεγεται’.

Ρε αφηστε τον Damnation να εκφραστει ελευθερα !! :wink:

Με γλιτωνει απο περιττα posts. :smiley:

μαναρι μου εσυ…χαχαχαχ και σενα θα κεραω μπυρα στους βοταν.οκ αυτο ηταν οφ τοπικ

Μαλλον εσυ την εχασες μαγκα.Κι εγω εχω ακουσει πολλα πραγματα ξερεις κι εχω τη γνωμη μου αλλα δε μιλαω ετσι γιατι σεβομαι κι αν εχω μιλησει ειναι γιατι καποιοι σαν κι εσενα μ’εχουν αναγκασει να πεσω στο επιπεδο τους γιατι δε καταλαβαινουν αλλιως.

Ω ρε γαμωτο… μικρο ανωριμο γυναικακι δεν ειμαι σιγουρα, αρα ειμαι γκει που τους ακουωsign-:oops:

πωπω τι ανακαλυψαμε για τον εαυτο μας βραδυατικα8O

χμ…να παρω θεση,να μην παρω…?θα παρω.
αφενος προσβαλεις οσους ακουνε λ.π. αλλα και οσους δεν ακουνε και απλα μπορει να χουν μπει στο τοπικ να διαβασουν.αφετερου ενω σου απαντανε σοβαρα εσυ συνεχιζεις να δειχνεις μια καποια ανωριμοτητα…
να αναφερθω και λιγο στο πρωτο για μενα βλακωδες ποστ σου.αν οσοι ακουνε λινκιν ειναι κοριτσακια(συμφωνα με τα λεγομενα σου) τοτε οσοι ακουνε μανογουορ ειναι pussies αφου τη βρισκετε μεταξυ σας!“μαναρι μου εσυ”!(παλι συμφωνα με τα λεγομενα του τελευταιου σου ποστ)
σε παρακαλω αν θες να γραψεις την αποψη σου γραψτην και θα την σεβαστουμε.αλλα οχι με αυτο τον τροπο.ξερω,που να ψαχνεις να ξεθαψεις το 8ρεντ των μανογουορ τωρα…αντε παλι δουλευω για σενα.6-7 σελιδα πρεπει ναναι…

οοοοοοοο εσείς αλλόθρησκοι(συμπεριλαμβανομένου κι εμού),βγάλτε για μια φορά τα ξεχασμένα σας σπαθιά και ακονίστε τα.Γιατί έρχονται καιροί πολέμου,μεταξύ των true μεταλάδων και των υπόλοιπων false.Είθε να βρείτε τη δύναμη να καρφώσετε το σπαθί στον πρωκτό του odin και όλων των άλλων καραγκιόζηδων σφετεριστών,FREE MUSIC.