Linkin Park

Έστω ότι η δική μου γνώμη δε μετράει γιατί είμαι μικρός και έχω το 1/1000000 των ακουσμάτων του παππού με τον Cliff στο avatar.

Εντάξει, πιστεύω ότι άτομα που’χουν ακούσει 10 τόνους δίσκους (εγώ δεν ανήκω σ’αυτή την κατηγορία) μπορούν να κρίνουν καλύτερα τι παίζουν οι LP και τέλος πάντων έχουν μία καλύτερη κρίση ώστε να μη χρειαστεί να επιστρατεύσουν την υπεραξιόπιστη (εδώ γελάμε) wikipedia προκειμένου να μας δείξουν τι παίζουν οι LP.

Ώπα, ώπα… τι πάει να πει (στον Wise απευθύνομαι τώρα) “ανέχομαι” τον χαρακτηρισμό “fanboy”; Μεταξύ μας τώρα, από το avatar μέχρι τον αριθμό των posts σου στα threads των LP το μόνο που βγαίνει είναι ότι είσαι τρελαμένος με το συγκρότημα. Ε, τι νομίζεις ότι είναι ο φανμπόης;

Αυτά από’μένα τον κομπλεξικό που πήγε να βάλει 1-2 πραγματάκια στη θέση τους. Γιατί δε με ενοχλεί καθόλου να εκφράζεστε με δέος (οι LP fan(atic)s) για το συγκρότημα αρκεί να μη μπαίνετε σε άλλα χωράφια και μας κάνετε να ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε…

Α (όχι, δεν έκανα edit), ξέχασα να προσθέσω +1 στη γνώμη του Chris εδώ:

Οι συζητήσεις που γίνονται τόσο σε αυτό το thread όσο και στο άλλο για την συναυλία τους προσωπικά εμένα με έχουν κάνει να αρχίζω να μισώ τους LP από εκεί που τους συμπαθούσα. Από αντίδραση μου βγαίνει κυρίως λόγω των υπερβολών και των υπέρτατων μαλακιών που γράφονται…

Τα καλύτερα έχασα πάλι… :stuck_out_tongue:

Place your bet για το πόσο γρήγορα θα θαφτεί το θρεντ μέχρι να ξαναμπει ο wise

Όσο γρήγορα σταματήσετε να σπαμάρετε:!:

Offtopic : Γιατι τον bannaran τον wise ?

Γιατί ακούει LP…

εγω παντως,μοναχα οτι μου εφτιαξε τη μερα ειπα :-s :-s [-X

Φημες λενε πως επριζε τους μοδερατορες να μετονομασουν το site σε www.LProcking.gr…
αλη8ευουν αραγε? :-k

κατι ακουγεται για νεο cdακι το 2009…
τι εχετε να πειτε γιαυτο(σκληροπυρινικοι μεταλλαδες μου?)

Μάπα θα 'ναι.

Σα πολύ δε βιάζονται?

γτ?το προτιμω να κανουν 2 χρονια παρα 4…

Ξέρω γω,μη βγει μάπα το cd λέω.

νταξει ολα παιζουν.κανεις δεν λεει οτι το σιντι θα σπερνει ουτε οτι θαναι μαπα.μην ξεχναμε οτι αρκετες φορες πολυ καλα σιντι ενω εχουν παρει καιρο να ηχογραφηθουνε και να κυκλοφορησουν ειναι μαπα η τλχ κατωτερα των περιστασεων.και αλλες φορες μεσα σε 1-2 χρονακια τριβουμε τα ματια μας…

Το cd σιγουρα 8α περιεχει τραγουδια που δεν μπηκαν στο MTM , δεν ειναι και δυσκολο να το καταλαβουμε, 8υμαμαι σε μια συντευ3η των LP στο MTV ενα μεσημερι που κοιταζα περσυ στην εκπομπη RTL "ναι ρε δεν ντρεπομαι να το πω οτι την κοιταγα :lol: :stuck_out_tongue: " που τους ειχαν βγαλει live και δουλευαν πανω στο MTM ειχαν πει ενα τεραστειο αρι8μο τραγουδιων στα οποια δουλευαν πανω,οποτε :wink:

Και τωρα που ειπα MTM 8υμη8ηκα μια φορα που εψαχνα τον σκληρο ενως φιλου και ειχε το MTM και εβαλα να το ακουσω και δεν ειχε κανενα τραγουδι απο το κανονικο cd ολο κατι ακυρα ειχε , δεν το εψα3α και το παρατησα οποιος 3ερει κατι ας πει :slight_smile:

moyxaxaaxa!εχεις δικιο!2 μερες πριν κυκλοφορησει το ΜΤΜ βγηκε ενα με κατι ακυρα…δεν μπηκα στον κοπο ουτε καν να το κατεβασω αλλα ηξερα αμεσως οτι ειναι φεικ!οσο για το νεο τους.ισως εχεις δικιο σαυτο που λες,καθως οι ιδιοι εχουν πει σε μια συνεντευξη οτι δεν θα αποκλεινουν σημαντικα απο το “υφος” του ΜΤΜ.πραμα που δεν με χαλαει προσωπικα.το θεμα ειναι οτι δεν νομιζω να μην κατσουν να γραψουν νεα τραγουδια παρολο που εχουν τοσες ιδεες απο τοτε που εφτιαχναν το ΜΤΜ γτ αν το καλοσκευτουμε και οταν εφτιαχναν το ΜΕΤΕΟΡΑ ειχαν πολλα τραγουδια που “περισσευαν” αλλα δεν χρησιμοποιηθηκαν στο ΜΤΜ…

να πω κι εγώ τη γνώμη μου??? ε, ας την πω αν και δεν είμαι οπαδός, τους 3 δίσκους τους έχω ακόυσει προσεκτικά, την άλλη τη βλακεία με τον jay-z δεν θέλω καν να την ακούσω. νομίζω ότι το τελευταίο είναι πολύ pop για τα δικά μου δεδομένα και τα άλλα 2 είναι σαν να ακούς τον ίδιο δίσκο. δεν καταλαβαίνω γιατί τους βάλανε την ταμπέλα nu-metal, έχει αυτό το πράμα καμιά σχέση με metal? προς θεού δεν λέω ότι είναι κακοί σε αυτό που κάνουν, δηλαδή στα κλαμπ προτιμώ να ακούω αυτούς παρά…σκυλάδικα!

καλοί είναι και τα δισκάκια τους είναι ψυχαγωγικά, δεν με τρελαίνουν αλλά η πορεία που φαίνεται ότι παίρνουν πάει προς νέους U 2, και χωρίς να θέλω να θίξω τους τελευταίους(που δεν μου αρέσουν), δεν νομίζω να χρειαζόμαστε κι άλλους νέους U2(ούτε τους ίδιους δηλαδή χρειαζόμαστε :stuck_out_tongue: )

Μηπως τα εχουν κυκλοφορησει αυτα τα τραγουδια ? Λεω μηπως :-k :stuck_out_tongue: εχουν κυκλοφορησει πυστευω αρκετα απο αυτα που δεν εχουν βαλει στα cd απλα οχι απο δισκογραφικη ψιλο underground καταστα :wink:

-10000000000000000000000 σε οτι ειπες…