Αγαπημενο linkin park τραγουδι

σε βλεπω σιγουρο…:stuck_out_tongue:

A place for my head. Δεύτερο το Pushing me away και τρίτο το Somewhere I belong μαζί με το In the end.

p.s. Ούτε εγώ τρελαίνομαι για Crawling και Numb :confused:

One Step Closer! Και δεν είναι καν στις επιλογές! Ουυυυ

χαχ! Ναι, ειναι αρκετα που μου αρεσουν πολυ απο λινκινγκ

σιγουρΗ :wink:

Και το What i’ve Done ειναι γαματο.

Papercut

Somewhere I Belong, One Step Closer, A Place for my Head, Faint, What I’ ve Done, In the End. Δεν μπορώ να ξεχωρίσω, Linkin Park είναι στο κάτω κάτω που πάνω κάτω τα περισσότερα είναι σχεδόν το ίδιο καλά :stuck_out_tongue:

αν μπορουσα να βαλω 7 απο καθε αλμπουμ θα το κανα!αντε φτιαξε λιγο τα πολ για περισσοτερες επιλογες!:p:p

χμ…σορρυ ειδα τον ρουντολφ στην πικ και δεν προσεξα το “lady”…#-o

σαγαπω…:roll::roll:8)

In the end… τα υπόλοιπα απλώς προσπαθούν imo… :slight_smile:

Faint πανεύκολα.

Πολυ δυσκολο αλλα επιλεγω in the end.Παντως ειχα φαει τρελο καψιμο με το what i’ve done.Το session ειναι απο τα λιγα electro/instramental που ακουω και δειχνει το μεγαλο μουσικο φασμα που καλυπτουν.

Ολα τα τραγουδια ειναι ξεχωριστα, δεν μπορω να διαλεξω ευκολα.Ισως ομως το ΙΤΕ που ηταν η αιτια να τους μαθω κ να τους λατρεψω.Παλια ηταν το Figure09 το Breaking the Habit κ Given up ktl.Τελευταια εχω κολλησει με Reading my eyes ,And One.Τι να πω, ειναι ολα κομματαρες:respect:

το χεις γυρισει στα ακυκλοφορητα ε?carousel και λοιπα??

Ναι!Περσι κατεβασα το ΗΤ Εp κ τωρα προσπαθω να βρω τα LPU που μου λειπουν:roll:

In the End χαλαρά. Αν και προφανές χιτάκι, έχει κάτι το πολύ κολλητικό. Άσε που οι στίχοι του είναι όλα τα λεφτά:wink:

“…I tried so hard and got so far
But in the end it doesn’t even matter
I had to fall to lose it all
But in the end it doesn’t even matter…”

In the end γιατί είχα κολλήσει μαζί του όταν πήγαινα σχολείο και περίμενα πως και πως να δω το video clip στην τηλεόραση :stuck_out_tongue:

Μια χαρά δεν το’χουν κυκλοφορήσει το Carousel; Έστω και σε EP :-k

Έλεος το Numb μπροστά απ’το Faint… pff

δεν εχει κυκλοφορησει ακριβως…τλχ σε σινταδικα.
για την ακριβεια: Only one thousand copies were made, and the EP was sent to various record labels, including Warner Bros. Records. The remaining copies of the EP were sent to the first members of Linkin Park’s newly-formed street team.

οταν ακομα λεγονταν hybrid theory

αν κι εχω ακουσει πολυ λιγο to what i`ve done ειναι πολυ ωραιο κοματι

In the end…χαλαρα!!!