Αγαπημενο linkin park τραγουδι

ετσι γιατι εχει περασει καιρος και πρεπει να βγαλουμε το φανμπουλικι μας…:slight_smile:

Μy december (remix)…Aπο το poll faint γιατι ειναι ξεσηκωτικό και γαματο…

Ε faint σίγουρα.

Kοντρα στα κατεστημενα! Λεω Valentines Day

To In the End.Ειχα φαει μεγαλο κολλημα οταν το ακουσα πρωτη φορα.

Είσαι μέγας φλώρος ρε!

Αγαπάμε οποιοδήποτε από τα 2 πρώτα + What I’ve Done, No More Sorrow + άλλα 2 από το Minutes που δε θυμάμαι αυτή τη στιγμή:p

Σουτ ρε! Για τους Blackout ειχα παει :stuck_out_tongue:

Οι οποίοι μουσικά ήταν θεούληδες!

In the end και Numb :slight_smile:


Listening to: Amon Amarth - Cry Of The Black Birds
via FoxyTunes

Ό,τι ακολουθεί είναι προσωπική γνώμη του γράφοντος:

To Numb είναι, μαζί με το Easier To Run, τα πιο αδύναμα κομμάτια του Meteora… πραγματικά νερόβραστο αλλά υπερπιασάρικο για όποιον (και κυρίως όποια) έτυχε να το ακούσει μία μέρα στο ράδιο… όπως και το Crawling… μου φαίνονται απίστευτα υπερεκτιμημένα κομμάτια, όπως και πολλά άλλα των LP, αλλά τέλος πάντων. Είναι τα hits, ας πούμε.

Για πάμε:

Από το ντεμπούτο τους προτιμώ τα Papercut, In The End, By Myself, A Place For My Head αν και τα περισσότερα (όχι όλα) είναι αρκετά καλά…
Απ’το Meteora, που είναι και η καλύτερη στιγμή τους, μ’αρέσουν σχεδόν όλα (αυτά που ανέφερα παραπάνω + το Hit The Floor δεν μ’αρέσουν βασικά :P) όμως έχω μεγάλη αδυναμία στα Lying From You, Faint και στο Session, το οποίο πιστεύω ότι είναι πολύ καλό κομμάτι, αν και μικρό… γι’αυτό φαντάζομαι ότι οι περισσότεροι ούτε καν θα το θυμούνται…
Επίσης το Reanimation έχει μερικά πολύ καλά remixes, μόνο που μου φάνηκαν απίστευτα έμπορες με το να κυκλοφορήσουν remixes στο ντεμπούτο τους… παρ’όλα αυτά υπάρχουν μερικά πολύ καλά κομμάτια εκεί μέσα…
Το Collision Course απλά δεν το σχολιάζω… ό,τι να’ναι

Και φτάνουμε στο MTM για το οποίο έχω ξαναπεί τη γνώμη μου, ότι είναι δηλαδή ένας μετριότατος (ίσως και κάτω του μετρίου) δίσκος. Στο να μου μείνει αυτή η εικόνα συνέβαλε κυρίως το ότι το group προσπάθησε μάλλον πολύ επιτηδευμένα να βγάλει μία εικόνα “ωρίμανσης” προς τα έξω και κατέληξε να έχει έναν δίσκο που δούλευε αρκετά χρόνια με μέτρια έως κακά και ανέμπνευστα κομμάτια και 2-3 καλά, αλλά και πάλι όχι αντάξια των παλιών τους. Κοινώς χάσανε την αυθεντικότητά τους και αυτό μάλλον ήταν το αναγκαίο κακό της τεράστιας εμπορικότητάς τους σαν όνομα…

Τέλος πάντων, άμα ήταν να πω μόνο ένα κομμάτι, θα έλεγα το Faint…

αχαχα!σωστος!!!

ασχετο οσον αφορα στο σεσιον που ανεφερες εχει παιξει απο οπερα και πατιναζ μεχρι soundtrack.

εγω δεν εχω ψηφισει ακομα…

Και εγώ αυτό λέω, αλλά και το κανονικό είναι ωραίο.

In The End

papercut(ειχα τρελαθει8O)
faint
και γουσταρω πολυ bleed it out και given up(κι ομως…)
ομως η αθλιοτητα shadow of the day?ελεος…[-X

Νumb, In the End, Breaking the habbit και Shadow of the day τα καλύτερα τους…

Eλα ρε, και τι περιμενεις…? :stuck_out_tongue:

Για μενα παντως Bleed It Out! :respect:

δεν θελω να σας επηρεασω!χεχε!

σου ειχα στειλει το βιντεακι χωρις να το ξερω οτι ειναι το αγαπημενο σου…η δεν στο στειλα καθολου??:-k

Μεσα στα άπειρα που μου έχεις στέιλει θα είναι και αυτό… :stuck_out_tongue: Οχι, εντάξει πλάκα κάνω. Μου είχες στείλει ενα live απο Bleed It Out και είχα πορωθεί άσχημα για αυτο… Μμμμ, είδες καλά κάνεις και δν ψηφίζεις ο επηρεάσμος σου δεν έχει όρια απ’ οτι βλέπεις… :stuck_out_tongue: :slight_smile:

In the end πολυ ανετα

Μαλλον place for my head. Απο τα υπολοιπα παντως μαλλον numb.