Lion King

Ε οκ…τωρα εισαι και 30 χρονων,δεν χανεις τπτ:p…

εδω σου εχω ολη τη ταινια σε 3 γραμμες,ειναι σποιλερ,ΠΡΟΣΕΧΕ:p

καλο λιονταρι φευγει ντροπιασμενο απο πατριδα,ανακαλυπτει το νοημα της ζωης και γινεται βασιλιας,μεσα απο ενα καρο κλασσικες,σταθερες ντισνεικες αφελειες και απλουστευσεις για πιτσιρικια

δεν παιζει Ναλα στο 3?




Aπο μερικα εδω,μπορεις να δεις πως η ποικιλια ειναι τεραστια,οσο αναφορα τα ανιμε(και δεν εβαλα καν τα χοντρα μεσα:p)…απλα τα ανιμε κακως εχουν συνδεθει με ποκεμον και μλκιες εδω…κανας πυραμιδας θα ξεσπαθωνε τωρα…τεσπα,οφτοπικ λιγο,σορυ,παντως θενκ γκαντ που δεν κολλησα με αυτη τη Ντισνεικη λαιλαπα:p

Παίζει Κιάρα όμως :stuck_out_tongue:

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:μαζεψτε τον λεμε!!!

Απλά η καλύτερη ταινία κινουμένων σχεδίων όλων των εποχών.

Trivia (ελπίζω να μην έχει ειπωθεί)

Ποιά λέξη σχηματίζεται από τη σκόνη που τινάζει ο Simba;

Ρε. Seriously. Μη μου προσθέτεις χρόνια. :frowning:

:lol::lol::lol:,okokokok,μην μου παθεις τπτ:p

:stuck_out_tongue:

Μοιάζει με sex αλλά δεν είναι σίγουρο αν είναι αυτό ή SFX (sfx = special effects)

Ναι ειναι ενα απο τα κλασσικα “τρικ” που εχει κανει η Disney κατα καιρους. Το πιο γαματο πρεπει να ειναι ο πυργος στο παλατι της μικρης γοργονας που ειχε σχημα… φαλλου, ή στον Αλαντιν που σε καποια φαση αν ανοιξεις τη φωνη λεει “good teenagers take off all their clothes”. Εχει βγει και σχετικο ντοκιμαντερ με ολα τα “τρικ υποσυνειδητου” που εχουνε βαλει στα καρτουν τους.

Btw, περιμενω ποστ-tribute απο τον Φριντομ για τη μεγαλη του παιδικη αγαπη τη Ναλα :lol:

:thumbup: