Lita Ford vs Joan Jett

Ποια σας αρεσει περισσοτερο, ποια θεωρειτε καλυτερη σαν φωνη και ολα τα γνωστα etc etc…

I love rock n’ roll… και οι 2 καλες ειναι.:roll:

Lita giati einai kai trelo pipini…!:smiley: :stuck_out_tongue: 8)

E nai re pousti mou i Joan den blepotane…

Lita φυσικά…:smiley: (Παιδικός πόθος…)

Lita!! και για να αποδείξω οτι έχω δίκιο…

NICE DONE ULVER :band:

Naughty naughty…

PS: Eimaste pigs emeis oi antres …Pao na akouso Mika tora

lita. απίστεφτος μούναρος.

Αυτό στο χωριό μου το λένε ρητορική ερώτηση… Λίτα και τα μυαλά στα κάγκελα… Γιατί είναι και πολύ έκφυλη!!! Εγώ θα προσέθετα και Doro

Ας προσθεσω αλλο ενα μηνυμα σε αυτο το κακομοιρο thread…:lol: :lol:

Φωναρα η Lita Ford ,εχει βγαλει και καποιες κομματαρες στο παρελθον και γενικα ροκαρε πολυ καποτε… : :bow2: :bow2: To ντουετο με τον ozzy στο if i close my eyes forever…cool… Kαι φυσικα παιζει φοβερα την ηλεκτρικη …



  1. :stuck_out_tongue:


ΥΓ Τωρα εχει πατησει τα… 50…νταξει…:roll:
YΓ Λιγο ακυρο το thread…δε βαριεσαι…κουβεντα να γινεται…:stuck_out_tongue:

Lida Ford !!!
Το If i CLOSE MY Eyes Forever έπαιξε στο γάμο μου :roll: μέσα σε ένα αποζβολομένο ποντιακό κοινο(καλεσμένους).

Εκ των δύο φυσικά Lita.Γενικότερα μία είναι η θεά.Robin Beck.We love:)

http://www.youtube.com/watch?v=loyTCkV06xQ

:bow: :bow: :bow: :bow:

Ένα από τα τραγούδια με τα οποία μεγάλωσα. Αχ, νοσταλγία…:frowning:

Φωτογραφία υπέροχη!

Οι Runaways to 1976. :!:

Τέρμα αριστερά στην φωτό η Lita και αμέσως μετά η Joan Jett.

Δείτε μία γλύκα υπέροχη που ήταν η Lita τότε! Γλυκό πιπινάκι! :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :roll: :roll:

Ok, καταλαβαίνω πως στους περισσότερους αρέσει περισσότερο η Lita λόγω και του οτι ήταν περισσότερο θηλυπρεπής, αλλά αλίμονο, δεν ήταν και μπάζο η Joan όπως αναφέρθηκε! Τόσο στην πάνω φωτό, όσο και σε κάποιες φωτό όπως αυτή…

Τι έγινε λέει, τις συγκρίνουμε και ως μουσικούς? :smiley: (πάω να βάλω Runaways!)

LITA FORD

Lita φυσικα:) Η φωνη της σε κανει και ανατριχιαζεις( βλ if i close my eyes forever). Eπισης και τα σολο της. Ειναι πιο εκρηκτικη

Θεες και οι δυο καταπληκτικες αλλα μου αρεσει λιγο πιο πολυ η Jett… Η διασκευη του I love rock n’ roll των arrows, η κομματαρα I hate myself for loving you …

lita ford μονο κ μονο επειδη εχω διαβασει οτι τα ειχε με τον tony iommi τον οποιο λατρευω…:slight_smile:

lita ford βεβαιως βεβαιως