Little Miss Sunshine

Ωραία ταινία, αλλά όχι από τις καλύτερες που έχω δει.
Πάντως συνδέει τέλεια 6 εντελώς διαφορετικούς χαρακτήρες!:slight_smile:

Δε βρήκα κάτι ιδιαίτερο στους χαρακτήρες που λέτε, δεν με έκανε να γελάσω και τουλάχιστον μέχρι τη μέση ήταν βαρετή. Το τέλος κάτι ψιλολέει, αλλά ντααααξ…

Αυτο. Αρκετα καλη ταινια, οσοι δεν την εχουν δει ακομη να το καμουν.:wink:

Όχι να μην το κάμουν 8)
Πάρτε δείτε καμιά καλύτερη ρε!!

Καλη ητανε μωρε.
Αλλο το να περιμενεις περισσοτερα αλλο το να μην σ’αρεσει. Να εισαι λιγοτερο ενθουσιωδης την αλλη φορα.:stuck_out_tongue:

Παιδια ειναι αναλογως ο καθενα τι στυλ ταινιες του αρεσουν. Σιγουρα αν σας αρεσουν κωμωδιες Adam Shandler εδω δεν θα βρειτε τιποτα ενδιαφερον. Η ταινια καυτηριαζει πολλα κοινωνικα θεματα τις εποχης μας με τροπο που λιγες τολμουν. Για μενα προσωπικα ειναι απο τις καλυτερες ταινιες των τελευταιων χρονων

Θα συμφωνήσω με τον αποπάνω,είναι το είδος κωμωδίας που’χει παραμείνει ζωντανό απ’την αμερικάνικη σαχλαμάρα

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τους δύο παραπάνω… Ωραία κωμωδία, όχι χαζή (που να βασίζει το γέλιο σε κλανιές και γυμνό), αντίθετα έξυπνη με καλό χιούμορ.

Γενικά, πολύ ευχάριστη και με ωραίους χαρακτήρες.

ε ναι απλα οταν γινονται υπερβολικα σχολια για μια ταινια, περιμενεις περισσοτερα και οταν την βλεπεις λες “ε οκ δεν τρελαθηκα”. Και εγω ειδα το a fish called Wanda και ενω ηταν πολυ καλη ταινια δεν ηταν αυτο που περιμενα.

Επιτέλους το είδα.
Ανάλαφρη, κοινωνική, ωραίοι χαρακτήρες, αρκετά καλή στο σύνολο (σπρώχτηκε αρκετά πιστεύω με τις κριτικές).
Δεν περίμενα την κλασική Αμερικάνικη ηλίθια κωμωδία, με έξυπνο χιούμορ καυτηριάζει πολλά κοινωνικά θέματα.

E συμφωνω και γω…

το κοριτσακι ειναι γλυκα:D