Little Miss Sunshine

Ας συζητήσουμε για την πιο πρόσφατη καλή (μαύρη) κωμωδία, μία από τις καλυτερότερες των τελευταίων ετών.

Πω, πως μου ξεφυγε και δεν το εκανα τοπικ τοσο καιρο.
Μιλαμε για την τελειοτερη κωμωδια της χρονιας ε. Κωμωδια με νοηματα κι οχι αχαχαχουχουχου παμε για ποπ κορν. 6 φανταστικοι χαρακτηρες, τοσο διαφορετικοι μεταξυ τους κι ομως βαθια μεσα τους τοσο ιδιοι. Μην την χασετε με τιποτα.

Η καλύτερη ταινία της χρονιάς στο είδος της, αν και δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι ήταν κωμωδία.

Ε νταξει, κωμωδια και δραμα/κοινωνικη μπορω να την πω. Κατι αναμεσα σ’αυτα τα δυο ή και τα δυο μαζι.

Μ ναι απλά δεν υπάρχει κάποια κατηγορία στην οποία μπορείς να την εντάξεις απόλυτα.
Ας συμφωνήσουμε στο Euphoria-Friendly. Δείτε την όλοι τώρα όμως.

Πολύ συμπαθητική ταινία! Ξεφεύγει απο τα συνηθισμένα!

Συμπαθητικη εισαι εσυ, η ταινια γαμησε.
Ακομα να την δειτε οι υπολοιποι ρε? Crabsody εσυ που εχεις και ιδιο γουστο με μενα?

τρυφερή,όμορφη,ξένοιαστη.
σαν παραλία.
χοχοχο.

όχι,εντάξει,πανέμορφη ταινία,δείτε τη.:slight_smile:

το super freak στο τελος ειναι ολα τα λεφτα!!!

ο carell αποδεικνυει οτι ειναι ηθοποιος και οχι ενας γκριματσας κωμικος

το κοριτσακι για οσους δεν το ξερουν
ειναι η κορη του gibson στο signs

μοναδικη ταινια!!!

Θεική ταινία με χιούμορ φαρμάκι, ένα παππού που σαρώνει(Fuck a lot of women, not just one, a lot) και με τη σκηνή του Super Freak να βρίσκει το άνω όριο ελαστικότητας του στομάχου.

ωραια ταινια ωραιο σαουντρακ

Iντιντ,πολυ ωραια ταινια,φοβεροι χαρακτηρες και ενα περιεργο αλλα ταυτοχρονο τοσο ωραιο και ινγιορφεης χιουμορ.

Μεγαλη μορφη ο παππους και ο Carrel και το αγορι(ο σπασαρχιδας Ιλάι απο το there will be blood :Ρ) θεοι,οι σιωπηλες σκηνες,τα βλεμματα και οι εκφρασεις των προσωπων τους ολα τα λεφτα.

Δεν είχα δει ότι υπάρχει τοπικ. Καταπληκτική ταινία πραγματικά. Σπάνια βγαίνουν πια τέτοιες.

χααα ναι συμφωνώ ! Είναι η καλύτερη κωμωδία που έχω δει, έχω να το λέω (μαζί με το θρυλικό Ρarty με Πήτερ Σέλερς). Όσοι δεν την είδατε ακόμη, [SIZE=“3”]ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ[/SIZE] :lol:

Η καλύτερη κωμωδία που έχεις δει;;; 8O

Χρυσή μετριότητα.
Περίμενα πολύ περισσότερα.

Επιτέλους… +1!!

τα΄σπασε! την εχω δει καιρο αλλα τωρα ειδα το τοπικ …

Συμφωνώ, με το ζόρι κάθησα να δω το τέλος…