Livadeia Fest 2012 - Σάββατο 14 Ιουλίου - Αμφιθέατρο Κρύας

Φέθρυ επιβάλλεται να μην είσαι o driver γιατί επιβάλλεται να είσαι ο drunk της υπόθεσης!

αυτο είναι και το δικό μου πρόβλημα:

-οδηγάω. [B]Αλλά και…πίνω πολύ ρε παίδες!!! Μπύρες κασόνια!!![/B]Ειδικά καλοκαιρινά βράδια, ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ μπύρες σωρό…

-Θέλω:[I] να οδηγάει άλλος και γω να πίνω[/I]… :slight_smile:

νοικιασε ενα δωματιο κι αραξε το βραδυ…

Ξέρει κανείς κανά φτηνό δωμάτιο μιάς και αναφέρθηκε?

https://www.google.gr/#hl=el&sclient=psy-ab&q=ενοικιαζομενα+δωματια+Λειβαδια&oq=ενοικιαζομενα+δωματια+Λειβαδια&gs_l=hp.3..0i13j0i30j0i8i13i30.433.3104.2.4166.9.9.0.0.0.0.1083.5098.2-3j1j0j1j3j1.9.0...0.0.oP0QceN17Jo&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=95f04ef3f4620c1&biw=1024&bih=667

Πολυ καλη η ολη φαση στο χθεσινο λαιβ μπραβο στα παιδια που ανελαβαν τη διοργανωση το κοσμο που στηριξε και στις μπαντες.

Η μονη μαλακια που χαλασε τη βραδια ηταν ο σοβαροτατος τραυματισμος του μπασιστα των Crucifiction. Μακαρι να πανε ολα καλα για το παλικαρι και ταχεια αναρωση.

Για τις μπαντες τωρα, εξαιρετικοι αναμενομενα οι Inveracity, μεγαλη εκπληξη οι Mass Infection που εχουν βελτιωθει/δεσει παρα πολυ σε σχεση με κατι χρονια πριν που δε βλεπονταν. Ο ντραμερ πολυβολο/ορχηστρα ηταν πραγματικα ολα τα λεφτα. Οι Crucifiction τους οποιους ψηνομουν να δω περισσοτερο απ ολους στα 2 κομματια που προλαβαν να παιξουν εξαιρετικοι, ενω οι Νecrovorous αν και δεν μ αρεσουν παραδεχομαι οτι ειναι σοβαροι σ αυτο που παιζουν. Δεν εχω να πω κατι για τα υπολοιπα γκρουπ, ηταν εντελως αδιαφορα.

Μπραβο και παλι σ ενα φεστιβαλ που πλεον εχει εξελειχθει σε θεσμο τα τελευταια χρονια.Αντε και του χρονου (ελπιζω ΞΑΝΑ με Crucifiction)!